dramatický moment

Chvíle hrůzy! Na ledě vzplanula rolba, její řidič zareagoval jako pravý hrdina

Děsivý moment! Na ledě v New Yorku vzplanula rolba
Zdroj: Twitter @russbites
Na ledě v New Yorku vzplanula při tréninku dětí rolba.
Richard Wagner
Richard Wagner
Publikováno 16. 10. 2020
Téma:

Velkou paniku vyvolal moment, který se stal během tréninku dětí v hokejovém komplexu v New Yorku. Přímo na ledě začala hořet rolba, její řidič se zachoval naprosto ukázkově!

Na tento trénink v hokejovém komplexu Billa Graye v newyorské části Brighton nikdo ze zúčastněných nezapomene. Řidič vyjel na led k rutinnímu úklidu, ale ten se změnil doslova v peklo.

 

Kvůli prasklé hydraulické hadici se na kluziště začala valit kapalina. Ze stroje vycházel dým, načež se objevily i plameny. Rolbař se však zachoval naprosto ukázkově! Místo zbabělého úprku zachoval klid a odvezl jako správný kapitán svou "planoucí loď" z ledu, aby tak rodiče a děti na tribuně ubránil před případnou explozí propanové nádrže. A to i přesto, že plameny šlehaly hned vedle jeho sedadla.

 

 

Na ledě naštěstí v ten moment nikdo z dětí nebyl. "Děsivý okamžik na tréninku mého syna. Naštěstí jsou všichni v pořádku," sdílela neobyčejný zážitek na twitteru jedna z maminek Mary Prusaková.

 

 

Bývalý univerzitní hokejista Russ Bitely a nyní skaut pak napsal jen, že "rok 2020 je prostě jen rokem 2020". Skvělou práci řidiče pak ocenili i přivolaní hasiči. Rolbař vozidlo mimo led uhasil a požárníci pak jen pomohli dostat vůz z arény a zkontrolovali, zda nehrozí další vzplanutí.

 

 

Na sociálních sítích, kde se video stalo virálem, se začaly šířit i vtipné narážky na příběh Davida Ayrese, který coby rolbař Toronta naskočil jako emergency goalie do zápasu s Carolinou, které vychytal nad Maple Leafs vítězství před "svým" publikem.

 

"Vsadím se, že i tenhle rolbař by porazil Maple Leafs," napsal jeden z fanoušků a další si přisadil: "Není to poprvé, co letos rolbař na ledě hořel." 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   09:05 10:00
   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

   15:35

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program