noční zápasy nba

Chicago prolomilo sérii proher. K výhře pomohl Satoranský deseti body

Na šestý pokus už to Chicagu vyšlo, a Satoranského tým tak slaví první vítězství v roce 2020. Tím, kdo to odnesl byl Detroit, díky čemuž se tyto dva týmy srovnaly v tabulce Východní konference. Lakers zvládli vyhrát i bez svých dvou hvězd LeBrona Jamese a Anthonyho Davise.

Nelichotivá série basketbalistů Bulls je u konce. Po šesti prohrách dokázalo Chicago zvítězit, což se jim podařilo na palubovce Detroitu. Bulls se dostali do vedení během první čtvrtiny a do konce zápasu už jej neztratili.

Detroit byl ale několikrát na dostřel. V jednu chvíli bylo jeho manko sice osmnáctibodové, ale několikrát se také dostal na rozdíl pouhých dvou bodů.

Basketbalisté Chicaga ale dokázali v kritických momentech zabrat, a odváží si tak z Michiganu výhru 108:99. Tomáš Satoranský odehrál pouze 26 minut, ale stihl během nich nastřílet 10 bodů, ke kterým přidal i 2 doskoky a 3 asistence. Nejlepším střelcem Bulls byl tradičně Zach LaVine s pětadvaceti body.

Basketbalisté Los Angeles Lakers jedou na vítězné vlně a vyhrávat zvládají i bez svých největších hvězd. Po výhře nad Dallasem, při které zářil LeBron James, se dnes museli Lakers obejít bez své největší hvězdy kvůli chřipce. Anthony Davis chyběl již proti Dallasu a chyběl i dnes, ale basketbalisté z Kalifornie to zvládli i bez nich.

Lakers byli v Oklahomě jasným outsiderem bez svých dvou nejlepších hráčů, přesto zvítězeli vcelku přesvědčivě 125:110. Nejvíce se o to zasloužil Kyle Kuzma, který nasázel 36 bodů a zapsal si i 7 doskoků. Výhra v Oklahomě byla pro losangeleské již osmou v řadě.

Žádný z basketbalistů v noci nezaznamenal prestižní triple double. Nejvíce bodů pak nastřílel Jayson Tatum z Bostonu, který svému týmu pomohl k drtivé porážce New Orleans 140:105