Mihailescu Dominik
Dominik Mihailescu
18.2. 2021 8:37
NBA

Famózní zápas mezi Chicagem a Detroitem se odehrál v NBA. Domácí basketbalisté, kterým pomohl svým výkonem Tomáš Satoranský, otočili utkání s Pistons a připsali si výhru 105:102.

Bulls dokonce v utkání prohrávali o 25 bodů! Tomáš Satoranský si v zápase připsal čtyři body, pět asistencí a tři doskoky. Mezi náhradníky byl nejvytíženější. Český basketbalista odehrál necelých 27 minut.

Na to, že by Chicago mohlo duel zvládnout, by nevsadil snad nikdo. Už po první čtvrtině prohrávali domácí právě o pětadvacet bodů. Kouč proto zamíchal sestavou a do utkání poslal zkušené hráče. Ti pak celé utkání otočili.

Za Pistons se blýskl Jerami Grant, který hodil 43 bodů. Pro hosty to však bylo málo.