Otava redakční fotka
Marek Otava
2.3. 2021 7:30
NBA

Basketbalisté Chicaga Bulls sehráli vyrovnanou partii se silným Denverem, nakonec však padli 118:112. Necelých dvacet minut na palubovce strávil Tomáš Satoranský, kterému se ale střelecky příliš nedařilo a zapsal pouze jednu úspěšnou trojku, k tomu pak také 4 doskoky a pět asistencí. Za Nuggets zářil především Nikola Jokič. Další parádní výkon má na svém kontě také James Harden, který při výhře Brooklynu zapsal další triple double.

Srbský dlouhán byl nakonec klíčovou postavou při výhře Denveru. Nuggets sice v první polovině utkání dominovali a vedli i dvojciferným rozdílem, nicméně pak Chicago dokázalo zápas srovnat a ve čtvrté čtvrtině v jednu chvíli dokonce vedlo.

Jenže těsně před koncem dokázal Denver získat vedení opět na svou stranu a nakonec zvítězil 118:112.

Nikola Jokič nakonec zaznamenal 39 bodů, 14 doskoků a 9 asistencí. O jednu přihrávku mu tak utekl triple double.

Za Bulls byl nejlepším střelcem tradičně Zach LaVine, který měl na kontě 23 bodů. Tomáš Satoranský pak ke 3 bodům připsal 4 doskoky a 5 asistencí.