konec spekulacím

Chabibův manažer konečně řekl, o jakém zápase se skutečně jedná!

Chabib Nurmagomedov
Zdroj: Profimedia
Téma:
MMA

Chabib Nurmagomedov o uplynulém víkendu obhájil svůj titul šampiona UFC, když se vypořádal s Dustinem Poirierem. Fanoušci už ale dychtí po dalším soupeři, který by se mohl pokusit přerušit Dagestáncovu nadvládu. Chabibův manažer řekl, že odveta s Conorem McGregorem určitě nebude a prozradil, o jakém zápase se skutečně jedná.

Fanoušci MMA po celém světě řeší, s kým by se měl neporažený šampion utkat. Jedni by chtěli Tonyho Fergusona, jiní zase Chabibova úhlavního nepřítele McGregora.

"Nikoho nezajímá, co říká Tony (Ferguson). Opravdu to nikdo neřeší. Pokud vím, tak Geogres St-Pierre je další, určitě ne Tony. Ferguson nemůže dostat, co chce. My ale zařídíme , co bude chtít Chabib a když mi Chabib zavolá a řekne, hele, já chci GSP, tak to bude on," vyprávěl manažer třicetiletého šampiona Ali Abdelaziz pro web TSN.

"Já se s Georgesem znám 10 let a vím, že on by se s Chabibem rád střetnul," dodal světoznale a znovu vysvětlil, že Ferguson je sice podle aktuálního žebříčku UFC jedničkou lehké váhy, ale z marketingového hlediska není souboj s ním tak zajímavý, jako s kanadskou legendou St-Pierrem.

 

Chabib po zápase s Poirirem znovu vyskočil z ogtagonu. Tentokrát měl však jiný důvod, než po zápase s McGregorem:

Problém je zatím v tom, že GSP letos ukončil kariéru, je mu 38 let a navíc stejně zápasil v jiné váhové kategorii. Nicméně i prezident UFC Dana White na pozápasové tiskovce posledního galavečera ve Spojených arabských emirátech řekl, že souboj Chabiba a GSP není vyloučený.


"Já Georgese znám, lidé říkají, že se nemůže dostat do té váhy (lehké). Momentálně se pohybuje okolo 84 kilogramů," prozradil, jak na tom kanadská legenda UFC momentálně je.

"Bylo by skvělé vidět zápasit tyhle dva proti sobě a myslím, že v roce 2019 by se to mohlo ještě stihnout. V Kanadě, na stadionu pro 60 tisíc lidí," zasnil se Abdelaziz, který se stará o zápasníka s 28 výhrami v profesionální MMA kariéře.

Anketa

Kdo by podle vás vyhrál souboj Chabib-GSP?

Hlasovalo 710 lidí.

mm TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Finálová série Stanley Cupu 2010

   21:05 23:05
   23:05

   Element (414)

   23:15

   Večerní sportovní noviny

   23:20

   Finále Východní konference NHL 2019

   01:05

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2019

   02:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   20:00 23:00
   23:00

   Karel Sedláček – První profesionál

   23:10

   World Darts Championship 2019

   02:00

   Andrea Dovizioso - Neohrožený

   09:00

   Tipsport Premier League 2020

   11:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

Celý program