Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

konec spekulacím

Chabibův manažer konečně řekl, o jakém zápase se skutečně jedná!

Chabib Nurmagomedov
Zdroj: Profimedia

Chabib Nurmagomedov o uplynulém víkendu obhájil svůj titul šampiona UFC, když se vypořádal s Dustinem Poirierem. Fanoušci už ale dychtí po dalším soupeři, který by se mohl pokusit přerušit Dagestáncovu nadvládu. Chabibův manažer řekl, že odveta s Conorem McGregorem určitě nebude a prozradil, o jakém zápase se skutečně jedná.

Fanoušci MMA po celém světě řeší, s kým by se měl neporažený šampion utkat. Jedni by chtěli Tonyho Fergusona, jiní zase Chabibova úhlavního nepřítele McGregora.

"Nikoho nezajímá, co říká Tony (Ferguson). Opravdu to nikdo neřeší. Pokud vím, tak Geogres St-Pierre je další, určitě ne Tony. Ferguson nemůže dostat, co chce. My ale zařídíme , co bude chtít Chabib a když mi Chabib zavolá a řekne, hele, já chci GSP, tak to bude on," vyprávěl manažer třicetiletého šampiona Ali Abdelaziz pro web TSN.

"Já se s Georgesem znám 10 let a vím, že on by se s Chabibem rád střetnul," dodal světoznale a znovu vysvětlil, že Ferguson je sice podle aktuálního žebříčku UFC jedničkou lehké váhy, ale z marketingového hlediska není souboj s ním tak zajímavý, jako s kanadskou legendou St-Pierrem.

 

Chabib po zápase s Poirirem znovu vyskočil z ogtagonu. Tentokrát měl však jiný důvod, než po zápase s McGregorem:

Problém je zatím v tom, že GSP letos ukončil kariéru, je mu 38 let a navíc stejně zápasil v jiné váhové kategorii. Nicméně i prezident UFC Dana White na pozápasové tiskovce posledního galavečera ve Spojených arabských emirátech řekl, že souboj Chabiba a GSP není vyloučený.


"Já Georgese znám, lidé říkají, že se nemůže dostat do té váhy (lehké). Momentálně se pohybuje okolo 84 kilogramů," prozradil, jak na tom kanadská legenda UFC momentálně je.

"Bylo by skvělé vidět zápasit tyhle dva proti sobě a myslím, že v roce 2019 by se to mohlo ještě stihnout. V Kanadě, na stadionu pro 60 tisíc lidí," zasnil se Abdelaziz, který se stará o zápasníka s 28 výhrami v profesionální MMA kariéře.

Anketa

Kdo by podle vás vyhrál souboj Chabib-GSP?

Hlasovalo 709 lidí.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Arizona Coyotes

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Winter Games NZ - Freeski & Snowboard Slopestyle

   11:30

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - Frisch Auf! Göppingen

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Grand Slam of Darts 2019

   11:30

   adidas Rockstars

   12:00

   Element (400)

   12:15

   UFC Reloaded (1)

   13:10

   UFC Fight Night: Magomedsharipov vs. Kattar

   15:05

   Champion of Champions 2019

Celý Program