zlá krev

Chabib se pustil do poraženého McGregora. Ir pohotově odpovídá

Chabib komentuje McGregora
Zdroj: profimedia / koláž tn.cz
Chabib komentuje McGregora
David Chmátal
David Chmátal
24.1. 2021 9:43
Téma:
UFC

Porážka Conora McGregora na UFC 257 neunikla pozornosti jeho dlouholetého rivala Chabiba Nurmagomedova. Dagestánský Orel Irův výkon nelibě okomentoval přes sociální sítě a rychle se mu dostalo odpovědi.

 “Toto se stane, když změníš svůj tým, opustíš sparing partnery, kteří z tebe udělali šampiona a spáruješ s malými dětmi. Daleko od reality,“ napsal Chabib na Twitter chvíli poté, co McGregor v kleci padl.A jízlivý komentář se stal tématem na tiskové konferenci. “Můj tým je se mnou od prvního dne. Nic jsem nezměnil. Je to tak, jak to je. Atleti se musí respektovat. Tady vidíte charakter člověka, který se schovává za maskou,“ reagoval McGregor na svého přemožitele z roku 2018.

A na konto neporaženého šampiona, který nedávno ukončil kariéru, ještě pokračoval: “Co on vlastně chce dělat? Chce se vrátit zpět nebo ne? Pokud chce mít takovéto komentáře bez respektu, ať se vrátí a pojďme na to znovu. Já tu jsem.“


VIDEO: Takto to vypadalo, když se Chabib a Conor střetli před zápasem v roce 2018 - nadávky, vyhrůžky a zlá krev


 

Jenže návratu, šanci na odvetu a štaci za bilancí 30-0 Chabiba Nurmagomedova nic nenasvědčuje. Podle šéfa UFC Dany Whitea by se vrátil, pokud by ho někdo z top pětky lehké váhy přesvědčil svým výkonem. Ale UFC 257, kde proběhly zápasy Poirier vs. McGregor 2 a Hooker vs. Chandler, na změnu jeho stanoviska nestačilo.

White s ním mluvil ihned po skončení galavečeru. “Řekl mi, ať jsem k sobě upřímný. 'Jsem o několik úrovní výše než tihle zápasníci. Už jsem je jednou porazil.' Neznělo to moc pozitivně, takže uvidíme,“ popsal šéf UFC hovor s Chabibem a ještě doplnil: "On je v podstatě v důchodu, já jsem ten, který se ho snaží přimět ještě k jednomu zápasu."

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   11:05 12:50
   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

   13:35

   Český motorsport 2021 (1)

   14:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

 • Nova Sport 2

  • NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   11:00 13:00
   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

Celý program