těžké období

Chabib se po smrti otce přestal ozývat! Je zápas s Gaethjem ohrožen?

Chabib Nurmagomedov, Justin Gaethje a Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Chabib Nurmagomedov, Justin Gaethje a Conor McGregor
Jiří Průša
Jiří Průša
20.7. 2020 14:15
Téma:
MMA

Neporažený UFC šampion lehké váhy Chabib Nurmagomedov prožívá smutné období. Na začátku července mu zemřel otec a degastánský Orel přestal komunikovat se světem. V září se má přitom utkat s prozatímním šampionem Justinem Gaethjem. Jenže není jisté, že k tomuto souboji dojde. Do akce by tak mohl jít Conor McGregor

Do smrti svého otce přidával Chabib Nurmagomedov takřka denně příspěvky na své sociální sítě. Od 3. července ale není na jeho Twitteru ani Instagramu žádný nový příspěvek.


A Chabib prý nekomunikuje ani s UFC. Šéf organizace Dana White ale situaci chápe a prý nechce truchlícího Dagestánce otravovat. Zápas s Gaethjem by podle něj měl proběhnout. "Nemyslím si, že je to pryč. Teď jen čekám, až od Chabíba něco uslyším," řekl minulý týden White o očekávaném duelu.


Jenže podle webu TMZ Sports už začal Nurmagomedovův manažer Ali Abdelaziz vyjednávat náhradní řešení. "Chabib mi řekl, abych řekl Justinovi (Gaethjemu), aby šel bojovat s Conorem (McGregorem). Ale Justin řekl ne," uvedl Abdelaziz."Conor by teď mohl být náhradník. Mohl by jít, třeba i vyhrát a vydělat nějaké peníze," navrhl rozumné řešení aktuální situace v lehké váze Abdelaziz. Jenže pokud Gaethje nechce, těžko ho někdo k souboji s Irem donutí. Nikde navíc není psáno, že McGregor by s tímto bojem souhlasil. I když, pokud by výzvu přijal a vyhrál, vysloužil by si vytouženou odvetu s Chabibem.

 


Abdelaziz, který je i Gaethjeho manažer, již dříve uvedl, že McGregor se s vítězem souboje Nurmagomedov vs. Gaethje neutká. Aby mohl dostat titulovou šanci, měl by prý nejdřív porazit Fergusona, Machačeva, nebo nějakého jiného silného soupeře. Souboj s Gaethjem by tak pro McGregora smysl dával.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program