Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

mistrovství evropy reprezentace

Čeští fotbalisté mají nové dresy: Podívejte se, v čem budou hrát!

Česká fotbalová reprezentace
Zdroj: ctk

Česká fotbalová reprezentace dnes oficiálně představila nové dresy, ve kterých budou fotbalisté hrát na evropském šampionátu. Reprezentační dresy jsou inspirovány úspěšnou minulostí. Podobají se těm, ve kterých Československo triumfovalo na mistrovství Evropy 1976.

Fanoušci zatím mají možnost vidět červenou verzi, příští rok v březnu bude odhalena i bílá. Jde celkově už o 11. sadu dresů, kterou budou čeští hráči oblékat.


"Pro mě je největší výhoda, že není tolik uplý, uplé dresy nemám moc rád. Určitě tomuhle dresu dávám palec nahoru. Jak materiálem, tak i vzhledově. Moc se mi líbí," zhodnotil obránce Pavel Kadeřábek, který dorazil na představení společně s obráncem Michalem Kadlecem a záložníky Vladimírem Daridou a Bořkem Dočkalem.

Česká fotbalová reprezentace
Zdroj: cabinchick.com, ctk

Domácí červená varianta připomíná zlatý úspěch československého týmu na EURO 1976, druhá bílá verze dává vzpomenout na stříbrnou pozici z EURO 96.

Česká fotbalová reprezentace
Zdroj: ctk

"Na sobě ho cítím trošku lépe než ten poslední, který jsme měli. Dneska je trend uplých dresů, tenhle je trochu méně. V tomhle je to příjemnější," zhodnotil nové dresy sparťanský záložník Bořek Dočkal.

 


"Dresy by nám měly symbolizovat to, abychom si uvědomili, za co hrajeme, to je na tom nejdůležitějšáí. Zbytek už je o hlavách a o výkonech, ne o tom, z jakého materiálu je dres vyrobený," zamyslel se Dočkal.


Představení nových dresů přihlížel i trenér Pavel Vrba. "Doufám, že ve Francii díky novým dresům budeme vypadat hezky, ale hlavně tam něco uhrajeme," prohlásil reprezentační kouč. "Líbí se mi také proto, že jsme se na nich trošku podíleli. Bavili jsme se s firmou o tom, jak budou vypadat nejen dresy, ale i vycházkové a volnočasové věci. Musím tvrdit, že je to výborné a že se mi to strašně líbí," usmíval se Vrba.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Martin Ručinský dražil dres. Díky němu pojedou děti z dětského domova k moři

Chlebovská se předvedla polonahá na pláži. Unesla ji hvězda Sparty! 

 

 

 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:45 15:10

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   15:10

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   17:05

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

 • Nova Sport 2

  • 14:00 15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   16:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   17:45

   Off-road Maraton (2)

   18:10

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

Celý Program