Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokej Olympijské hry

Čeští fanoušci mají na zápas s Ruskem jasný názor: Co vzkazují?

Čeští fanoušci
Zdroj: Profimedia

Olympijský hokejový turnaj i bez hvězd z NHL poutá velkou pozornost. Češi dnes bojovali v semifinále s Ruskem a chtěli zopakovat dvacet let starý postup do finále. V něm v roce 1998 získali senzační naganské zlato. Na to ale budou muset svěřenci Josefa Jandače zapomenout. Ve hře je však ještě bronz a čeští fanoušci v něj věří. Co psali na sociálních sítích po prohře 0:2 s ruským týmem?

Češi bojovali, ale rozhodla krátká pasáž ve druhé části, kdy v osmé minutě Rusové otevřeli skóre a o půlminutu později dali branku na 2:0. I když český národní tým bojoval o vyrovnání do poslední chvíle, nemohl najít recept na překonání brankáře Košečkina. Ten udržel čisté konto a Česká republika v závěru ještě jednou inkasovala do prázdné brány.

 

 

Finále tak Jandačovi svěřenci hrát nebudou. I tak jsou čeští fanoušci na český tým hrdí. „Super zápas, krásný hokej, klobouk dolů,“ shodují se mnozí v komentářích. Jen marně budete hledat kritiku, a když ji najdete, tak na ni zase v dalších pozitivních a povzbuzujících komentářích zapomenete.

 

 

Fanouškům se líbila bojovnost i nasazení týmu a uznávají, že Rusko dnes bylo prostě lepší. „Kluci hráli výborně, medaili si zaslouží. Škoda, že jsme neproměnili nějaké ty šance, ale na to potřebujete štěstíčko a to dnes chybělo. Děkujeme za skvělý sportovní zážitek,“ píší další.

 

A když už tedy najdeme nějakou tu kritiku, tak zní zhruba takto: „Stále stejný scénář, jako byl vždy v posledních letech. Obstojně odehraná skupina, pak zázračně projít přes čtvrtfinále, kde náledně čeká čtvrté místo bez vstřeleného gólu. Střely, střely a zase střely, to bude zítra důležité, protože bez branek nemůžeme vyhrávat,“ zlobili se někteří na špatnou produktivitu týmu.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:55 02:40

   Fotbal: Seattle Sounders FC - FC Dallas

   02:40

   Fotbal: Minnesota United FC - LA Galaxy

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Montreal Canadiens

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (4/4)

 • Nova Sport 2

  • 01:45 02:35

   UFC Now (22)

   02:35

   Basketbal: Baxi Manresa - Polski Cukier Torun

   09:00

   Champions League of Darts 2019

   11:25

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   11:55

   Maxi Tip Poker Tour (21)

   12:20

   UFC Now (22)

Celý Program