nová smlouva

Český šampion bude opět zápasit, Martínek podepsal v organizaci ACA

MMA zápasník Michal
Zdroj: Profimedia
MMA zápasník Michal "Černovous" Martínek
Richard Wagner
Richard Wagner
1.9. 2020 22:32
Téma:
MMA

Pro Michala "Černovouse" Martínka je letošní rok hodně hektický. Kvůli koronaviru přišel o smlouvu v PFL. Nové útočiště nakonec našel v ruské organizaci ACA, kde podepsal nový kontrakt.

Martínek (8-1) zažil povedený konec uplynulého roku, kdy v prvním kole vyřídil Viktora Peštu a stal se šampionem organizace OktagonMMA. Díky tomu si vysloužil parádní podpis.

 

Jako první Čech se připojil k jedinečné Professional Fighters League, která nejde formou tradičních galavečerů, ale pořádá zápasnickou ligu. Kvůli koronaviru však byla americká organizace nucená odložit sezónu o celý rok a záhy podala výpověď třetině zápasníkům. Mezi nimi byl i nováček z Čech.

 

 

Ruská organizace ACA, která pořádá galavečery především v Rusku a Polsku, přivítala českého ranaře s otevřenou náručí. "Těžká váha bude zase o něco víc vzrušující," stojí na oficiálním facebookovém profilu pod fotku s podpisem smlouvy.

 

"Nové výzvy, nová cesta. Chci být tam, kde se míň mluví a víc válčí. Je to pro mě veliká čest být v takto silné asociaci a váhové kategorii, kde jsou velice silní zápasníci, se kterými můžu poměrit sílu," napsal sám Martínek na svůj instagram.

 

 

Pro 30letého fightera se tak jedná o prestižní přestup. Po výpovědi z PFL se spekulovalo o polské KSW i návratu do československé organizace OktagonMMA.

 

 

V ACA se nedávno uvedl ve svělém světle Čech Vítězslav Rajnoch, který na galavečeru ACA 109 v polské Lodži při své premiéře porazil Christiana Draxlera jednomyslným rozhodnutím.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Házená: TSV GWD Minden - THW Kiel

   12:30

   FIA Karting Championship 2021 (2)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Sporting Kansas City - Austin FC

   09:00 10:45
   10:45

   Kolo pro život - Orlík

   11:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   12:00

   Parkurová Global Champions - Valkenswaard Sestřih z průběhu 4. mítinku světové série v parkurovém skákání z Valkenswaardu

   13:00

   Tipsport Premier League 2021

   15:30

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

Celý program