nová smlouva

Český šampion bude opět zápasit, Martínek podepsal v organizaci ACA

MMA zápasník Michal
Zdroj: Profimedia
MMA zápasník Michal "Černovous" Martínek
Richard Wagner
Richard Wagner
1.9. 2020 22:32
Téma:
MMA

Pro Michala "Černovouse" Martínka je letošní rok hodně hektický. Kvůli koronaviru přišel o smlouvu v PFL. Nové útočiště nakonec našel v ruské organizaci ACA, kde podepsal nový kontrakt.

Martínek (8-1) zažil povedený konec uplynulého roku, kdy v prvním kole vyřídil Viktora Peštu a stal se šampionem organizace OktagonMMA. Díky tomu si vysloužil parádní podpis.

 

Jako první Čech se připojil k jedinečné Professional Fighters League, která nejde formou tradičních galavečerů, ale pořádá zápasnickou ligu. Kvůli koronaviru však byla americká organizace nucená odložit sezónu o celý rok a záhy podala výpověď třetině zápasníkům. Mezi nimi byl i nováček z Čech.

 

 

Ruská organizace ACA, která pořádá galavečery především v Rusku a Polsku, přivítala českého ranaře s otevřenou náručí. "Těžká váha bude zase o něco víc vzrušující," stojí na oficiálním facebookovém profilu pod fotku s podpisem smlouvy.

 

"Nové výzvy, nová cesta. Chci být tam, kde se míň mluví a víc válčí. Je to pro mě veliká čest být v takto silné asociaci a váhové kategorii, kde jsou velice silní zápasníci, se kterými můžu poměrit sílu," napsal sám Martínek na svůj instagram.

 

 

Pro 30letého fightera se tak jedná o prestižní přestup. Po výpovědi z PFL se spekulovalo o polské KSW i návratu do československé organizace OktagonMMA.

 

 

V ACA se nedávno uvedl ve svělém světle Čech Vítězslav Rajnoch, který na galavečeru ACA 109 v polské Lodži při své premiéře porazil Christiana Draxlera jednomyslným rozhodnutím.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Mosconi Cup 2020

   19:35 00:00
   00:00

   Večerní sportovní noviny

   00:05

   Bayer Leverkusen - Hapoel Beer - Sheva

   01:50

   Ragby: Wales - Anglie

   03:35

   Element (427)

   03:50

   Fotbal: Seattle Sounders FC - FC Dallas

 • Nova Sport 2

  • Tipsport online Mistrovství České republiky a Slovenska 2020 v šipkách

   20:00 23:00
   23:00

   Sestřih Evropské ligy UEFA (4)

   23:30

   Magazín Evropské ligy (5)

   23:55

   Ragby: London Irish - Leicester Tigers

   01:35

   UFC Main Event (7)

   02:25

   Házená: SC DHfK Leipzig - SC Magdeburg

Celý program