Hvězda PUBG

Český hráč míří na mistrovství světa! PiXeL1K podepsal v Team Liquid

Český hráč Pixel1k posílil sestavu Team Liquid
Zdroj: Team Liquid
lukas-spacil
Lukáš Spáčil
11.1. 2021 17:04
Téma:

Nejlepší český hráč známé battle royale hry PUBG Miloslav "PiXeL1K” Feik strávil po odchodu z domácí scény sezónu v zahraničních týmech. Nejdelší období strávil u týmu Tempus a ke konci sezóny udělal další krok v kariéře působením v prestižnějším týmu RYE Gaming. Nyní ale podepsal s jednou z největších, ne-li největší herní organizací světa.

PiXeL1K se na domácí scéně proslavil jako hlavní tvář prvního českého profesionálního PUBG týmu Inside Games, který své fungování ukončil loni v březnu. Od té doby je v hledáčku předních evropských týmů a nyní konečně učinil přestup, který ho může dostat mezi absolutní světovou špičku. 

 

Již brzy se PiXel1K představí na světovém šampionátu s názvem PUBG Global Invitational.S, který uzavře loňskou sezónu. Do Jižní Koreje na tento turnaj odcestovaly týmy z celého světa, přičemž všechny ještě musí projít povinnou dvoutýdenní karanténou.
Šampionát odstartuje 5. února a bude probíhat celkem osm týdnů. Bude se ho účastnit 32 týmů, přičemž Team Liquid skončil loni na 27. místě, ale letos má daleko vyšší cíle. Favority mohou být Gen.G z Jižní Koreje, kteří budou titul světových šampionů obhajovat.


Hra PUBG neboli PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS je jedna z nejhranějších her žánru battle royale, do kterého spadá i o něco známější Fortnite. PUBG je ale v mnoha ohledech odlišné a také daleko reálnější, čemuž odpovídá i starší cílová skupina hráčů.

 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

   18:35 21:15
   21:15

   Večerní sportovní noviny

   21:20

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   21:30

   Czech rally 2020 (7)

   22:05

   NHL: Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

   00:45

   Element (431)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Indiana Pacers - Toronto Raptors

   19:05 21:35
   21:35

   NBA: Brooklyn Nets - Miami Heat

   23:35

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   00:05

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   01:45

   Fotbal: RC Lens - OGC Nice

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Angers SCO

Celý program