Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2016 12:13
Oslava Něco na chuť

České vítězství, české jídlo! Gabča si podala terčík i na svíčkové

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia/facebook

Gabča si udělala po vítězství v závodě s hromadným startem na Světovém poháru před domácími fanoušky v Novém Městě na Moravě velmi příjemnou oslavu. Alkohol? Kdepak! České vítězství bylo nutno oslavit také pořádnou českou dobrotou. Koukalová si smlsla na terčíku, tentokrát však ne na trati, ale na talíři. Dala si poctivou svíčkovou.

Po skvělém jídle se podělila před spaním o dobrou náladu. "Když po vás pořád chtějí vyčistit terče, nemůžou se pak divit, že si ten návyk přenesete i do jídla. Dobrou chuť a dobrou noc," napsala na svůj facebook.

 

 

Hlad měla očividně pořádný. Na talíři nezbyl ani drobeček a tak bylo vidět, jak musel být závod náročný. "Byl to opravdu nejemocionálnější moment v kariéře. Pocity jsou daleko víc vygradované, než byly třeba během olympiády v Soči. Je úžasné vyhrát doma. Byl to neskutečný tlak a hrozná výzva," řekla Koukalová.

 

Na internetových sociálních sítích se mluví také o tom, co Martin Fourcade udělal pro malou Kristýnku. Věnoval jí totiž svou zlatou medaili.

 

 

Letošní Světový pohár na Vysočině se tedy po všech stránkách velmi povedl a fanoušci byli nadšení. Vytvořili skvělou atmosféru, na kterou závodníci dlouho nezapomenou.

 

lju, ČTK TN.cz