Nevhodné připomínky

Česká posádka na Dakaru má problém! Měla sexistické narážky!

Skok Aleš
Aleš Skok
12.1. 2021 22:08

Slavným závodem Rally Dakar hýbou sexistické narážky české posádky. Na internetu koluje video, na kterém palubní mechanik Aleše Lopraise nevhodně komentuje 16leté dcery Martina Koloce.

"Hele, černoška z Roudnice jde vpravo. No ona ta jedna je docela plochá a sjízdná a ta druhá moc ne no," zní z pilotní kabiny. Nevhodných narážek na děti šéfa konkurenčního týmu může Aleš Loprais ještě litovat. Otec šestnáctiletých dvojčat, Martin Koloc, se proti sexistickým výrokům ostře ohradil.

 

"Já si myslím, že si Aleš nějakým způsobem honí sledovanost tím, že má sexuální narážky na děti, které zná od malička, tak mi to připadá svým způsobem trochu úchylný," prohlásil Martin Koloc.

 

 

Video, ve kterém výroky zazněly, zavěsil na své oficiální stránky ke zhlédnutí sám Lopraisův tým. Komentáře pod příspěvkem se mu ale asi dvakrát líbit nebudou.

 

"Takhle mluvit o mé dceři, tak ti dojdu nafackovat! A cestou vezmu i toho, kdo to video zveřejnil! Myslela jsem, že jsi profík," zní v jednom příspěvku.

 

"Tohle je už trošku přes čáru.. To byla fakt ubohá hláška, a když už se teda takhle bavíte, tak nechápu, jestli je někdo od vás tak blbej, že to takhle sestřihal a zveřejnil, nebo je to jen nějaká provokace," stojí v dalším komentáři.

 

 

Redakce televize Nova se chtěla s Lopraisem spojit, ten ale třikrát telefon vytípl.

 

Sestry Kolocovy v motoristickém světě nejsou žádné divačky do počtu. Alja je nejrychlejší ženou v tahači na světě a Jasmín úspěšně jezdí závody na okruzích. Obě prý má v hledáčku majitel týmu F4 Ralf Schumacher. A třeba Dakar, kde letos zatím jen natáčí, prý za dva roky hodlají samy otestovat.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL News

   18:45 19:00
   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   Fotbal: Montpellier HSC - AS Monaco

   20:45

   Překvapení evropského fotbalu (2)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Basketbal: ERA Nymburk - Tofas Bursa

 • Nova Sport 2

  • Freeride Documentary - MISSION ANTARCTICA

   18:45 19:15
   19:15

   NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   21:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Nîmes Olympique

   22:45

   Basketbal: Bakken Bears - Iberostar Tenerife

   00:20

   Ligue 1 Highlights (20)

   01:20

   Překvapení evropského fotbalu (1)

Celý program