Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 11. 2018
fotbal Exotické angažmá

Červená karta a výbuch. Sneijder nezvládl závěr zápasu

Wesley Sneijder dostal červenou kartu
Zdroj: YouTube.com

Konec jedné éry? Wesley Sneijder nezvládl poslední zápas v katarské lize a možná tam skončí. Po červené kartě cestou do šaten naznačil, jak bude vypadat jeho budoucnost.

„To je poslední zápas, který jsem odehrál v Kataru,“ řval směrem na lavičku se vztyčeným prstem. A tuhle větu řekl cestou do sprch hned několikrát.

 

 

 
Bývalý hráč Realu Madrid, nebo Interu Milán, je v Kataru už druhou sezonu a velmi se mu tam daří. V 19 zápasech vstřelil hned 15 gólů a ve čtvrtek si připsal i první červenou kartu.


V 91. minutě se za stavu 2:0 dostal sám před brankáře a snažil se ho přehodit a dovršit hattricku. Gólman míč vyrazil nad sebe a nizozemský kanonýr se za ním vydal. U toho mu omylem přišlápl ruku a bylo zle. Faul, červená karta a překvapený výraz.

Zákrok najdete v čase 4:05:


Sneijder je ve světovém fotbale už od roku 2004, kdy začal v Ajaxu. Do Kataru se dostal přes Real Madrid, Inter Milán, Kalatasaray a Nice. V 352 zápasech se mu podařilo vstřelit 106 gólů a snad to není konečné číslo. Svůj konec v Kataru si možná ještě rozmyslí.

hp TN.cz