Klid na lůžku

Cerrone z klece odešel pořádně zmlácený. Zápasit nebude půl roku

Conor McGregor níčí Kovboje
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor níčí Kovboje
Téma:
MMA

Na galavečeru UFC 246 odešel Donald “Kovboj“ Cerrone z klece s pořádným výpraskem. Conor McGregor ho při svém návratu vyřídil za pouhých čtyřicet vteřin. Kromě prohry si odnesl i několik zlomenin v obličeji. Kvůli zranění nemůže šest měsíců zápasit.

Hlavní zápas McGregor vs. Cerrone trval necelou minutu. Kovboj během krátkého představení nedal jedinou ránu, pouze se pokusil o kop, který soupeř zblokoval. Nicméně sám inkasoval pořádné rány. Irský ranař ho v úvodu trefil čtyřmi údery ramenem, následoval kop na hlavu a pak zmateného Donalda zasypal pěstmi.
 

Už údery ramenem způsobily drtivé škody na Cerronově obličeji. Nevadská státní atletická komise zveřejnila po galavečeru oficiální medicínskou zprávu. Veterán UFC utrpěl zlomeninu nosu a nadočnicových oblouků. Kvůli zranění dostal zákaz zápasení do 17. července 2020.

Takto McGregor zlomil Donaldovi kosti v obličeji:


 

„Nikdy jsem podobné údery neviděl. Napálil mi nos a já začal krvácet. Dostal mě. Pořádně mi naložil a pak mě kopl do hlavy. Nakopal mi zadek dost brzo. Ale miluju to a nepřestanu zápasit,“ řekl Cerrone po zápase o inkasovaných úderech.

Ačkoli rozhodně neplánuje ukončit kariéru, na návrat do klece si bude muset chvíli počkat. Naštěstí doktoři v UFC často zkrátí původní suspendaci, pokud se bojovník rychle uzdraví.

Cerrone prohrál další ze svých velkých zápasů, možná i ten největší celé kariéry. Ale i tak zůstává v UFC držitelem několika rekordů a od fanoušku sklízí respekt.

Navíc si za zápas s Conorem McGregorem přijde na 4,5 milionů korun. Kovboj má tak čas i prostředky na to, aby se chvíli plně věnoval milované rodině.


 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Element (442)

   21:20 21:30
   21:30

   Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

   21:55

   Parkurová Global Champions - Stockholm

   22:50

   NHL: TOP akce základní části

   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Házená: GWD Minden - Eulen Ludwigshafen

   20:40 22:05
   22:05

   NBA: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks

   00:05

   Element (442)

   00:20

   Rychlá kola (6)

   00:50

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

   02:35

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý program