Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 9. 2018
fotbal tohle řekl o legendě arsenalu

Čech vrazil Wengerovi kudlu do zad! Ostře zkritizoval jeho práci

Petr Čech a Arsene Wenger
Zdroj: Profimedia

Brankář Arsenalu Petr Čech udržel o víkendu čisté konto proti Evertonu a navíc v Premier League pokořil tisícovku úspěšných zákroků. Kromě toho ale v jednom z rozhovorů srovnával nového trenéra londýnského velkoklubu Unaie Emeryho s tím bývalým. Drsná slova českého gólmana se nebudou Arsenu Wengerovi číst dobře...

Fotbalisé Arsenalu pod vedením Unaie Emeryho jedou na vítězné vlně a opět se daří i v posledních měsících kritizovanému Čechovi.

Český brankář v rozhovoru pro britský list Daily Mail prozradil, jaké vidí rozdíly v práci bývalého kouče Wengera a toho nynějšího.

15

GALERIE: Petr Čech a bývalý trenér Arsenalu Arsene Wenger

Zdroj: Profimedia

Petr Čech a Arsene Wenger

Hodnocení:"Herní styl Arsenalu byl někdy důležitější než bodový zisk. Takhle se ale liga nevyhrává. Někdy je důležité vyhrát i ošklivé zápasy, kdy nehrajete úplně dobře, vzadu to zavřete a ukopete výhru 1:0 za každou cenu. Tohle jsme podle mě, potom co jsem do klubu přišel, poslední tři roky postrádali," řekl šestatřicetiletý gólman, který Premier League ovládl čtyřikrát ještě v dresu konkurenční Chelsea.

 

Arsenal vyhrál anglický titul naposledy v roce 2004. Poslední zápas s Evertonem (2:0) byla pro kanonýry čtvrtá výhra v řadě a nový trenér Emery tak začíná u soupeřů budit pořádný respekt.

mm TN.cz