neskutečné! premier league

Čech dostal tři góly i jesle! Arsenal ale ztracený zápas zachránil

Petr Čech dostal na Bournemouthu tři góly

Na zápas v Bournemouthu nebude Petr Čech vzpomínat vůbec v dobrém, dostal jeden gól z penalty a jeden mezi nohy. Outsider si vyšlápl na londýnský Arsenal a po hodině hry vedl už 3:0! Hostující Gunners se však nevzdali a v poslední minutě třígólovou ztrátu dohnali!

Arsenal se nestačil divit, jak s ním hráči Bournemouthu v úvodu zápasu zamávali. Charlie Daniels prostřelil Petra Čecha z úhlu na přední tyč a pak český strážce branky inkasoval i po penaltě nařízené za nešikovný Bellerínův obranný zákrok. Ještě hůř bylo s londýnským týmem na začátku druhé půle, kdy Ryan Fraser z úhlu procedil míč mezi Čechovy nohy a zvýšil na 3:0.

Gunners se ale nevzdali a Alexis Sanchez v 70. minutě zavelel ke zteči. A když o pět minut později Lucas Perez snížil už na 3:2, začalo se schylovat k dramatu. Hostů, pomohlo i vyloučení Francise a 10 minut dlouhou přesilovku nakonec přetavili ve vyrovnávací gól. Střelcem byl hrdina posledních dnů Oliver Giroud.

Výsledky úterních zápasů 20. kola Premier League

Bournemouth - Arsenal 3:3 (2:0)

Branky: 16. Daniels, 20. z pen. Wilson, 58. Fraser - 70. Sanchez, 75. Perez, 90+2. Giroud. ČK: 82. Francis (Bournemouth)

Crystal Palace - Swansea 1:2 (0:1)
Branky: 83. Zaha - 42. Mawson, 88. Rangel.

Stoke - Watford 2:0 (1:0)
Branky: 45+3. Shawcross, 49. Crouch.

• 15:00 16:45

Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO