Láska Nový pár

Čas jít s pravdou ven: Vonnová chodí s bohatou hvězdou z NHL!

P.K. Subban a Lindsey Vonnová
Zdroj: Profimedia
P.K. Subban a Lindsey Vonnová

Od dubna se o tom šuškalo mezi lidmi, něco proplulo i do médií, ale až teď se to dá považovat za hotovou věc. Lyžařka Lindsey Vonnová má novou lásku a jedná se o hvězdu NHL a jednoho z nejlépe vydělávajících hokejistů planety P.K. Subbana.

Když se olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa objevila na předávání hudebních cen CMT, už asi nikoho nepřekvapilo, že ji doprovázel P.K. Subban. Obránce Nashvillu byl tak (ne)oficiálně představen veřejnosti, jako Vonnové partner. Už dříve se totiž o jejich vztahu spekulovalo.

 

Lindsey Vonnová a P.K. Subban
Zdroj: Instagram Lindsey Vonnová a P.K. Subban

 

A jelikož spolu sportovní hrdličky pózovaly novinářům, nebylo co dál skrývat. Pak se objevila na instagramu jejich společná zamilovaná fotografie a svět tak zná nový šťastný pár.

 

Po golfistovi Tigerovi Woodsovi a trenérovi amerického fotbalu Kenanu Smithovi tak Vonnová ulovila dalšího slavného sportovce. Subban je navíc na sportovním vrcholu. V kádru Predators patří k oporám a je vůbec jedním z nejlepších obránců soutěže.

 

 

P.K. Subban se mimo sportovních úspěchů může chlubit i pohádkovým platem. Je šestým nejlépe vydělávajícím hokejistou v NHL. Jeho roční příjem je 11 milionů dolarů, což je v přepočtu přes 241 milionů korun.

 

Vonnová se navíc nemusí bát, že by v dohledné době přestal olympijský vítěz ze Soči velké peníze vydělávat. Smlouvu má v Nashvillu totiž podepsanou na 8 let (do sezony 2021/22) a garantuje mu, že si vydělá celkově 72 milionů dolarů (1,6 miliardy).

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:30 13:00

   Major League Soccer Highlights (12)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

 • Nova Sport 2

  • 11:00 13:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

Celý Program