Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2016 10:56
změna co bude dělat?

Bývalý talent Fenin si našel novou práci. A už to není na hřišti!

Martin Fenin
Zdroj: Profimedia
Témata:

Útočník Martin Fenin sice ještě stále doufá, že oživí svou skomírající kariéru, ale současně už zřejmě myslí i na zadní vrátka. Podle německých médií si totiž našel novou práci.

Měl parádně našlápnuto, stal se vicemistrem světa do 20 let, získal angažmá v bundesligovém Frankfurtu, probojoval se do reprezentačního áčka.
 

Jenže pak se dobře rozjetá kolečka jeho kariéry zadrhla. Přišly zdravotní problémy fyzického i psychického rázu, kariéru se Feninovi nepodařilo znovu nastartovat ani při působení ve Slavii, Teplicích či ve francouzském Istres. Neuspěl ani ve třetiligovém německém Chemnitzu.
 

Před pár týdny pak začal trénovat s fotbalisty Brna s tím, že se pokusí vybojovat pro sebe místo alespoň v juniorce. Jenže uplynul měsíc a německá média přišla s tím, že si Fenin našel novou práci.

Podle deníku Mitteldeutsche Zeitung bude devětadvacetiletý fotbalista vypomáhat třetiligovému Magdeburgu s vyhledáváním talentů. "Má rozsáhlou síť skvělých kontaktů. Zná hráčský trh lépe než my," vyzvedává přednosti Martina Fenina asistent manažera Maik Franz, který se s českým hráčem zná ze společného působení v Eintrachtu Frankfurt.
 

Fenin se bude specializovat především na české prostředí. V Magdeburgu tak mohou jen doufat, že zde objeví nějaký nový fotbalový talent.

 

TN.cz