neváhal a jednal vše natočili na mobil

Legenda UFC za hrdinu! Z moře vytáhl topícího se chlapce. VIDEO

Fabricio Werdum
Zdroj: Profimedia

Bývalý UFC šampion v těžké váze Fabricio Werdum ukázal, že má srdce na správném místě. Když byl se svojí rodinou na dovolené u moře, zachránil život chlapci, který se topil ve vlnách. Jeho hrdinský čin natočila jeho manželka na video a celý svět teď jedenačtyřicetiletého Brazilce obdivuje.

Dramatický boj o život se odehrál na pláži v americké Californii. Tam si Werdum všiml dvou postav, kteří v moři volali o pomoc.
 

Někdejší bijec z oktagonu na nic nečekal a upaloval jim na pomoc. Jednoho z nich pak vytáhl z rozbouřených vln a zachránil mu tak život.

 

"Viděl jsem dvě malé hlavy, jak vykukují z moře a křičí o pomoc. Bylo to tak 70 metrů daleko. Sundal jsem si bundu a s plavčíkem jsme jim spěchali na pomoc. Byla tam holka a kluk, tak jsem plavčíkovi řekl, ať pomůže tý holce a já, že beru jeho, protože vypadal, že je na tom opravdu špatně. Když jsme pak společně doplavali ke břehu, pomohl nám ještě jeden chlapík. Ty vlny byly obrovské, tu holku málem pohlitily," popsal drama přeborník na bojové umění Jiu-Jitsu.

14

GALERIE: Legendární UFC zápasník Fabricio Werdum

Zdroj: Profimedia

Fabricio Werdum

Hodnocení:Manželka bývalého UFC šampiona natočila záchranu chlapce z rozbouřeného moře:

 

Celou situaci z pláže natáčela Werdumova manželka na mobil a video koluje internetem. "Můj manžel je tak statečný. Podívejte se, jak zachránil toho nebohého chlapce. Miluji tě, Fabrizio," komentuje dojemné záběry.

 

Werdum vyhrál titul šampiona těžké váhy v roce 2014. Nejprve se o něj měl utkat s Cainem Velasquezem, ale soupeř si před zápase poranil koleno a místo něj byl dosazen náhradník Mark Hunt. Toho Werdum porazil v rámci galavečera UFC 180 technickým KO. S původním soupeřem, tedy s Velasquezem se utkal o rok později v rámci UFC 188 a znovu slavil, protože zvítězil submisí.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:35 01:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   01:05

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

   03:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   06:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   07:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   09:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 00:45 01:00

   Element (388)

   01:00

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   02:35

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   09:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

   10:45

   Element (388)

   11:00

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

Celý Program