Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.1. 2017 16:46
Může jít sedět Je to vrah?

Bývalý hokejista měl nechat zabít svou manželku, čeká ho soud!

Thomas Clayton a jeho manželka Kelley
Zdroj: facebook

V hokeji se výrazně neprosadil, i když se mu věnoval na profesionální úrovni. Jméno Thomas Clayton vám asi příliš neřekne. Co však v rámci popularity nestačil na ledě, to dohnal po konci své kariéry. Jenže se stal nechvalně známým, dnes mu totiž začíná soud, protože je podezřelý z toho, že si objednal vraždu své manželky.

Clayton si prý nechal objednat vraždu své manželky Kelly, se kterou má dvě děti. K tomu nechal podpálit jejich dům ve státě New York. Najatým vrahem byl podle všeho Michael Beard, který pětatřicetiletou Claytonovou zavraždil přímo v domě.

 


Bývalý centr měl svou ženu najít mrtvou v jejich domku v Catone, nedaleko Elmiry, kde Clayton strávil nejdelší část své hokejové kariéry. Stalo se to poté, co se vrátil z pokerové partie. "Obecná informace, kterou máme hovoří o tom, že se mohlo jedna o nájemnou vraždu," řekl okresní prokurátor Brooks Baker, více to však nespecifikoval.

 


Informace o tom, jaký vztah manželé Claytonovi měli, zatím nebyly zveřejněny. Právník obviněného bývalého hokejisty však tvrdí, že je jeho klient nevinný a má alibi. Vrah Michael Beard však tvrdí opak. Jak celý případ dopadne, o tom rozhodne až soudní řízení.

 

lju TN.cz