Gratulujeme!

Slzy smutku vystřídaly slzy štěstí. Bode Millerovi se narodila dvojčata

Bývalý alpský lyžar Bode Miller slaví narození dvojčat
Zdroj: Profimedia/ Twitter/ koláž tn.cz
Bývalý alpský lyžar Bode Miller slaví narození dvojčat
Téma:

Na ten okamžik americký lyžař bohužel nikdy nezapomene. Tehdy se mu jeho osobní život totálně zhroutil. Stačila chvilka nepozornosti při návštěvě sousedů a jejich ani ne dvouletá dcerka se utopila v bazénu. Nyní po roce a půl má někdejší lyžařská světa Bode Miller se svoji manželkou Morgan Millerovou znovu důvod k radosti. Narodila se jim totiž dvojčata.

Ačkoliv olympijský vítěz nezveřejnil jména svých chlapců, pochlubil se alespoň na Instagramu jejich fotkou. „Pro chvíle, jako je tato, neexistují slova. Třicet minut práce nám přineslo jeden z největších darů a zkušeností, jaké jsme kdy dostali. Vítejte na světě, moji závodníci," okomentoval svůj příspěvek na Instagramu Miller.Ten má už jedenáctiletou dceru a syna z předchozího manželství. Se svojí současnou polovičkou, bývalou beachvolejbalistkou Morgan se slavný americký lyžař oženil v roce 2012.

Společně mají ještě čtyřletého syna Nashe a rok starého Eastona. Jejich utonulá dcera Emelina je však nadobro pryč. Americký pár i tak dokázal po těžkém období znovu najít důvod k radosti.

„Byla to jedna z těch bláznivějších věcí, které jsem v životě zažil," vyjádřila se bývalá sportovní hvězda na adresu dvou narozených synů, které na svět přivedli v teple domova.Slavný americký sjezdový lyžař Bode Miller má kromě olympijského vítězství z Vancouveru 2010 také čtyři zlaté medaile z mistrovství světa. Kariéru ukončil dvaačtyřicetiletý sportovec před dvěma lety.
 

mao TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program