bez rukavic

Bývalá hvězda OKTAGONU si v zápase bez rukavic zlomila obě ruce

Samuel "Pirát" Krištofič
Téma:
MMA

V sobotu 14. prosince se v Bratislavě uskutečnilo vzkříšení organizace XFN. V hlavním duelu večera se představil promotér Petr „Voldemort“ Kareš a domácí hvězda MMA Samuel „Pirát“ Krištofič. Ten si v zápase bez rukavic zlomil obě ruce.

Zápas byl vypsán na 5 kol po třech minutách podle pravidel barmského boxu tzv. Lethwei. V nejbrutálnějším postojovém sportu jsou povoleny údery pěstí, loktem, kopy, kolena a dokonce hlavičky. Bojovníci mohou jít i do klinče a pokusit se soupeře strhnout.
 

Navíc zápas musí skončit KO jednoho z aktérů. V případě, že se během patnácti minut zápasníci nedokážou ukončit, jejich duel skončí remízou. A tak se stalo i na galavečeru bojových umění v Bratislavě. Favorizovaný Krištofič měl v plánu udolat soupeře v pozdějších kolech, nicméně to mu znemožnilo zranění.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Ahojte, dobre rno. Vera sa mi nepodarilo zvazi co ma mrz. Zaiatok si myslm ze bol fajn, no v 3 kole som si zlomil obe ruky. To proste mus vedie dpc aby sa ti nieo tak podarilo! V plane bolo tempo v zver stupova. No pravda je ze som sa ctil vaka zlomeninam vemi nekodn v 4 a 5 kole. V kadom prpade akujem kadmu za podporu, nenesieme si vhru ale neodchdzame ani ako porazen.. Vlastne po rozhovore s trnermi som sam na seba hrd, e som to s pahilkami nevzdal a bil sa do konca o vazstvo. Sperovi chcem poakova za zpas a poakova ze aj vdaka nemu som si mohol vyska zpas v barmskom boxe. Vek sksenos. V zpase ukzal vek srdce a bojovnos. Popravde si myslm ze to bol jeden z mojich najtvrdsich sperov co sa tka odolnosti voi derom, moje ruky by porozprvali! #fight #fightlife #lethwei #sport #lifestyle #respekt #hardwork #motivation #night

Pspvek sdlen Samuel Pirt Kritofi (@pirat_kristofic),

„Včera se mi nepodařilo zvítězit, to mě mrzí. Začátek byl dobrý, no a ve třetím kole jsem si zlomil obě ruce. Plán byl stupňovat v závěru tempo. Ale pravdou je, že kvůli zlomeninám jsme se cítil v 4. a 5. kole neškodný,“ komentoval svůj výkon Pirát na Instagramu. Jejich zápas sliboval tvrdý souboj, nicméně diváci se dočkali spíše přehlídky klinčů a objímání na pletivu.

Slovenská hvězda a král Bratislavy donedávna zápasil v organizaci OKTAGON. Nicméně po výhře nad Robertem Pukačem musel přerušit MMA kariéru kvůli zdravotním problémům se zády. Teď to vypadá, že dvě zlomené končetiny Krištofičovi prodlouží pauzu od zápasů v kleci. 

DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

   10:15

   Nova Cup - Speciál

   10:25

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

 • Nova Sport 2

  • NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   03:05 05:35
   09:00

   NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

Celý program