Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.8. 2016 13:18
darren sharper soud rozhodl

Bývalá hvězda NFL jde za mříže. Znásilnil 16 žen, dostal tvrdý trest!

Darren Sharper
Zdroj: profimedia.cz
Darren Sharper

Když hrál, patřil mezi nejoblíbenější hráče, kvůli kterému chodili diváci na stadiony. Teď nemůže Darrenu Sharperovi, někdejší hvězdy zámořské soutěže amerického fotbalu NFL, nikdo přijít na jméno. Za zdrogování a znásilnění 16 žen dostal trest 18 let odnětí svobody!

Sharper se měl otřesných činů dopustit hned ve čtyřech státech USA. Provinil se v Louisianě, Arizoně, Kalifornii a Nevadě. Žalobci požadovali devět let vězení, soudce to však zamítl s tím, že jde o příliš shovívavý trest a ještě přitvrdil. Sharper navíc zaplatí pokutu 20 tisíc amerických dolarů.


Pro fanoušky, kteří zámořskou NFL sledují, je to obrovský šok. Sharper si v nejslavnější soutěži amerického fotbalu odbyl čtrnáct sezon.

Darren Sharper
Zdroj: profimedia.cz Darren Sharper


Šestkrát se stal jedním z nejlepších hráčů na své pozici, pětkrát ho vybrali do zápasu hvězd Pro Bowl. Oblékal dresy týmů Green Bay Packers, Minnesota Vikings a New Orleans Saints, s posledním jmenovaným zvítězil v roce 2010 v Super Bowlu. Kariéru Sharper ukončil v roce 2011. V době, kdy se na povrch dostal jeho kriminální případ, pracoval jako analytik pro NFL.

pha TN.cz