Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

BUNDESLIGA Vybojují Ligu mistrů?

Bundesliga startuje do druhé poloviny! Češi můžou zazářit

Po krátké zimní pauze startuje tento víkend druhá polovina německé Bundesligy. Že čelo neohroženě okupuje hvězdami nabitý Bayern Mnichov, na to jsme v posledních sezonách zvyklí. Jak si vedou Češi? Ve hře je milionová Liga místrů, ale hrozí i sestup...

Pavel Kadeřábek - TSG Hoffenheim
Po hororové minulé sezoně si letos exsparťanský bek vede skvěle! Na podzim odehrál všech 16 zápasů - ve většině z nich si navíc připsal plnou porci minut. Hoffenheim letos ještě neprohrál a z desíti remízami ztrácí na pátém místě tabulky jediný bod na Ligu mistrů! Jen tak dál!

 

Vladimír Darida - Hertha BSC
Před zraněním kotníku hrál Darida parádně! Nyní se po dvouměsíční rekonvalescenci vrací do sestavy Herthy, která má sezonu parádně rozjetou. Tým z hlavního města se drží na třetím místě, které zajišťuje postup do Ligy mistrů. V podobné pozici ale byla Hertha i minulý rok a poté po naprosto vybouchla a spadla až na sedmé místo. Zařídí návrat Daridy, aby se podobný kiks znovu neopakoval?

 

Vladimír Darida
Zdroj: profimedia.cz Vladimír Darida

 

Jan Morávek - FC Augsburg
Augsburg si na dvanáctém místě drží pětibodový odstup od sestupu. Jan Morávek se po vleklém zranění v posledních dvou zápasech vrátil do základní sestavy. Vedení s ním i přes časté zdravotní trable aktuálně prodloužilo kontrakt až do roku 2020. Když zdraví vydrží, měl by se v základní jedenáctce udržet!Theodor Gebre Selassie - Werder Brémy
Werder se pohybuje na hranici sestupu a špatné výkony týmu odnesl i český reprezentant. Ten se sice v úvodu sezony pevně zabydlel na levém kraji obrany, v posledních pěti zápasech už ale střádal minuty jen z lavičky. Pokud se má Werder zachránit, musí zabrat Gebre i celý tým!

 

Theo Gebre Selassie
Zdroj: profimedia.cz

 

Jaroslav Drobný - Werder Brémy
Po přestupu z Hamburku, kde působil šest let, začal jako brankářská dvojka za Němcem Wiedwaldem. V posledních devíti zápasech už ale chytal od začátku a Werder se po bídném startu alespoň trochu zvedl. Zkušenosti golmanského matadora mohou hrát při k záchraně rozhodující roli!


 

RM TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 16:20 16:50

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program