Zápasy NHL

Buffalo zvládlo zápas proti Kings. Islanders padli po nájezdech

Rasmus Ristolainen se raduje z gólu do sítě Kings

Hokejisté Buffala Sabres zvítězili ve vyrovnaném utkání nad Los Angeles Kings 3:2. Vítěznou trefu vstřelil do prázdné branky Victor Oloffson. Buffalo tak po sérii tří proher v řadě znovu zabralo a drží se na sedmém místě ve Východní konferenci NHL.

Po bezgólové první třetině přišly branky v té druhé. Hned v úvodu otevřel skóre Adrian Kempe a Kings vedli 1:0. Sabres však ještě do konce třetiny dokázali výsledek otočit. Nejdříve se trefil Ristolainen a poté také Scandella.

Ve třetí třetině pak Buffalo drželo těsné vedení, které navíc v závěru posvětil gólem do prázdné branky Oloffson. Nicméně Kings si vzali ještě oddechový čas a v šesti lidech na ledě dokázali 38 vteřin před koncem snížit na 2:3. Nicméně ani branka Dustina Browna ve finále nestačila a Kings už výsledek zvrátit nedokázali a prohráli.

V dalším zápase prohrál New York Islanders s Anaheimem Ducks 5:6 po samostatných nájezdech. V gólové přestřelce se bodově neprosadil Ondřej Kaše, který neproměnil ani svůj nájezd. Nahradili ho však kolegové Comtois a Silfverberg, kteří rozhodli o bonusovém bodu pro Ducks.