fotbal reakce po prohře s ukrajinou

Buďme rádi, že to nebyl debakl, nadávají fanoušci na nároďák!

Fotbalisté národního týmu prohráli s Ukrajinou 1:2

České fotbalové reprezentaci se úvodní zápas Ligy národů proti Ukrajině nevydařil. Svěřenci trenéra Karla Jarolíma sice rychle vedli, ale soupeř nakonec zápas otočil a vyhrál 2:1 a fanoušci to teď českému týmu dávají pěkně sežrat!

Rychlý gól Patrika Schicka do ukrajinské sítě nejprve fanoušky pořádně namlsal, ale více už toho český tým nevyprodukoval. Naopak hosté ještě do poločasu vyrovnali a co víc, v nastavení druhého poločasu zápas otočili a zvítězili zcela zaslouženě 2:1.

To, že utkání začalo kvůli výpadku proudu o 15 minut později už po zápase nikdo neřešil, ale že Jarolímovi svěřenci nedokázali doma zvítězit, toho byl plný internet!

1
/
6
Zdroj: facebook
Fanouši nadávají na výkon národního týmu

Fanoušci pochválili snad jedině gólmana Tomáše Vaclíka, který sice inkasoval dva góly, ale zrabránit jim mohl jen těžko. Nezapomněli také připomenout, že nynější generace národního týmu je zkrátka na míle vzdálená těm předchozím, kdy český tým válcoval věhlasné soupeře.

• 09:05 11:00

NHL: Washington Capitals - Toronto Maple Leafs