Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport 2. utkání

Bude to ofenzivní zápas, tvrdí před Hapoelem plzeňský kouč Vrba

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia

Viktorii Plzeň čeká ve čtvrtek večer druhé vystoupení v Evropské lize. A Západočeši by potřebovali vyhrát. V úvodním kole totiž ztratili všechny body v rumunské Bukurešti. Plzeňský trenér Pavel Vrba si je toho vědom a očekává ofenzivní utkání.

Proti Bukurešti se Plzni prostě nedaří. Nejprve s FCSB prohrála v předkole 1:4, což Západočechy po remízue v Rumunsku stálo účast v dalším předkole Ligy mistrů, pak na stejný celek narazila i v základní skupině Evropské ligy. A znovu to nevyšlo. Svěřenci Pavla Vrby prohráli v rumunské metropoli 0:3.
 

Zkušenost má Viktoria i s izraelským fotbalem. Před lety se utkala s Hapoelem Tel Aviv. „Je hrozně těžké srovnávat. S Tel-Avivem jsme hráli v době po první Lize mistrů, kdy jsme měli stabilizovaný a úspěšný kádr. Beer-Sheva je mužstvo, které za poslední roky hraje evropské poháry a v Izraeli patří k úspěšným mužstvům. Myslím si, že zápas nabídne oboustranně ofenzivní pojetí,“ řekl Vrba na předzápasové tiskové konferenci.
 

„Beer-Sheva je ofenzivní mužstvo, má velice dobré hráče na stranách a silného hrotového útočníka. Všichni se snaží hodně kombinovat, což se fanouškům určitě líbí. Bude zajímavé, jak se s jejich hrou dokážeme vypořádat,“ poukázal Vrba na silné stránky čtvrtečního soupeře.
 

Je si přitom dobře vědom, že by jeho celek potřeboval tři body. „Je to druhý zápas ve skupině. V prvním jsme v Rumunsku prohráli, a pokud bychom ani tento nezvládli, byla by to pro nás dost velká ztráta v bojích o postup,“ ví kouč, jehož svěřenci se mohou popasovat i s českým útočníkem Tomášem Pekhartem, který právě za izraelský tým nastupuje.

Druhý zápas Viktorie Plzeň v Evropské lize můžete sledovat v přímém přenosu ve čtvrtek 28. září od 18:55 na Nova Sport 1.  Ještě před nimi se představí pražská Slavia na hřišti kazašské Astany. Přímý přenos začíná na Nova Sport 1 v 16:30.

 

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   14:25

   RunTour – Brno

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program