Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport 2. utkání

Bude to ofenzivní zápas, tvrdí před Hapoelem plzeňský kouč Vrba

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia

Viktorii Plzeň čeká ve čtvrtek večer druhé vystoupení v Evropské lize. A Západočeši by potřebovali vyhrát. V úvodním kole totiž ztratili všechny body v rumunské Bukurešti. Plzeňský trenér Pavel Vrba si je toho vědom a očekává ofenzivní utkání.

Proti Bukurešti se Plzni prostě nedaří. Nejprve s FCSB prohrála v předkole 1:4, což Západočechy po remízue v Rumunsku stálo účast v dalším předkole Ligy mistrů, pak na stejný celek narazila i v základní skupině Evropské ligy. A znovu to nevyšlo. Svěřenci Pavla Vrby prohráli v rumunské metropoli 0:3.
 

Zkušenost má Viktoria i s izraelským fotbalem. Před lety se utkala s Hapoelem Tel Aviv. „Je hrozně těžké srovnávat. S Tel-Avivem jsme hráli v době po první Lize mistrů, kdy jsme měli stabilizovaný a úspěšný kádr. Beer-Sheva je mužstvo, které za poslední roky hraje evropské poháry a v Izraeli patří k úspěšným mužstvům. Myslím si, že zápas nabídne oboustranně ofenzivní pojetí,“ řekl Vrba na předzápasové tiskové konferenci.
 

„Beer-Sheva je ofenzivní mužstvo, má velice dobré hráče na stranách a silného hrotového útočníka. Všichni se snaží hodně kombinovat, což se fanouškům určitě líbí. Bude zajímavé, jak se s jejich hrou dokážeme vypořádat,“ poukázal Vrba na silné stránky čtvrtečního soupeře.
 

Je si přitom dobře vědom, že by jeho celek potřeboval tři body. „Je to druhý zápas ve skupině. V prvním jsme v Rumunsku prohráli, a pokud bychom ani tento nezvládli, byla by to pro nás dost velká ztráta v bojích o postup,“ ví kouč, jehož svěřenci se mohou popasovat i s českým útočníkem Tomášem Pekhartem, který právě za izraelský tým nastupuje.

Druhý zápas Viktorie Plzeň v Evropské lize můžete sledovat v přímém přenosu ve čtvrtek 28. září od 18:55 na Nova Sport 1.  Ještě před nimi se představí pražská Slavia na hřišti kazašské Astany. Přímý přenos začíná na Nova Sport 1 v 16:30.

 

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   10:35

   Kart Grand Prix Le Mans

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cape Pioneer Trek

   11:30

   Cape Pioneer Trek Finals

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   10:40

   Cyklomagazín (3)

   10:50

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   Glemmride 2019

   12:30

   Infinite Trail

Celý Program