Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

otevřeně krásná maminka

Bude rodit doma? Rosolová řekla, jak to bude a koho čekají

Denisa Rosolová
Zdroj: Instagram
Denisa Rosolová

Denisa Rosolová už přesedlala z role atletky do příprav na mateřství. V otevřeném rozhovoru na téma porod promluvila i o možnostech rodit doma a také o tom, jak se vybíralo jméno.

V rozhovoru pro web Českého olympijského týmu přiznala Denisa Rosolová, že poslední tři starty své profesionální kariéry už absolvovala těhotná. „U té čtvrtky jsem se malinko obávala, ale pan doktor Pařízek mi řekl, že pokud to má být v pořádku, tak bude,“ popisuje žena, která má ve své sbírce například titul halové mistryně Evropy v běhu na 400 metrů i stříbro z evropského šampionátu na 400 metrů překážek.


Denisa Rosolová už ví, že společně se svým partnerem Adamem Sebastianem Helceletem čekají holčičku. Dokonce už je vybrané jméno Antonie, i když babičkám a dědečkům se prý nelíbilo. „Toncka, jo? Ale pak už jsme si nenechali nic vymluvit. Vybíral spíš Adam, já měla jméno pro kluka,“ říká česká atletka.


Sama je rozhodnutá, že rodit bude v porodnici a zřejmě tedy pod dozorem jedné z největších kapacit Antonína Pařízka u Apolináře. „Doma rodit nechci, pojedu do porodnice. Kdyby se něco stalo, je průser. I když to v porodnici není až tak osobní, nebudu riskovat život dítěte jenom proto, abych se já cítila dobře. Může se stát cokoliv. Když to ale někdo chce, je to jeho věc. Já bych se bála,“ přiznala Denisa Rosolová.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program