UFC 257

Bude McGregor bojovat o titul? UFC robot propálil zákulisní informaci

Conor McGregor a Dustin Poirier
Zdroj: Instagram / UFC
Conor McGregor a Dustin Poirier
David Chmátal
David Chmátal
6.1. 2021 10:34
Téma:
UFC

Chatovacího bot na twitterovém profilu UFC měl řadě uživatelů propálit zajímavou informaci. Nevinný překlep způsobil pozdvižení a v očích mnohých prohlásil duel Conor McGregor vs. Dustin Poirier za titulový.

Pozoruhodná zpráva se objevila na sociálních sítích. Robot, který na Twitteru generuje automatické odpovědi, měl lákat na zápas McGregor vs. Poirier titulem lehké váhy.Několik hodin chatovací bot odesílal informaci naznačující, že na UFC 257 bude v sázce titul: “Nenechte si ujít střetnutí Poiriera a McGregora o titulový zápas lehké váhy. Kdo myslíte, že z oktagonu odejde jako vítěz?“Na senzaci a titulový zápas rychle upozornila zahraniční média a fanoušci na sociálních sítích. Rozpoutala se debata, zda bude v nadcházejícím zápase v sázce titul. Nicméně překlad lze vyložit spíše tak, že Conor McGregor a Dustin Poirier se uktájí o právo na titulový zápas nikoli v titulovém zápase.


To ostatně naznačil i sám šéf UFC Dana White, který opakovaně popíral, že by na UFC 257 šlo přímo o titul. Místo toho vítěze prohlásil za další titulového vyzyvatele. “Ať vyhraje ten nebo ten, bude další na řadě,“ komentoval Dana White v rozhovoru s Laurou Sankovou. Redakce Nova Sportu při konverzaci (6.ledna) s UFC robotem obdržela již upravenou zprávu. “Nenechte si ujít střetnutí Poiriera a McGregora v lehké váze. Kdo myslíte, že z oktagonu odejde jako vítěz?“ stojí v automaticky generované zprávě v chatovacím okně na profilu UFC.Pás šampiona prozatím stále drží Chabib Nurmagomedov, který v říjnu ukončil kariéru. Ačkoli si za svým rozhodnutím stojí, organizace titul stále neuvolnila.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

   18:35 21:15
   21:15

   Večerní sportovní noviny

   21:20

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   21:30

   Czech rally 2020 (7)

   22:05

   NHL: Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

   00:45

   Element (431)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Indiana Pacers - Toronto Raptors

   19:05 21:35
   21:35

   NBA: Brooklyn Nets - Miami Heat

   23:35

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   00:05

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   01:45

   Fotbal: RC Lens - OGC Nice

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Angers SCO

Celý program