Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

stephen curry play off nba

Bude ještě hrát? Superstar NBA v ohrožení, může za to mokrý flek

Stephen Curry opět nedohrál zápas play off s Houstonem. Fenomenálního střelce stíhá smůla za smůlou a Golden State Warriors jsou před dalšími boji nervózní. Ohrožený není totiž jen kotník, ale čerstvě i kolenní vazy. A to kvůli bizarnímu zranění.

Stephen Curry totiž doplatil na nešťastný pád Litevce Danatase Motiejunase, po němž zůstal na palubovce houstonské haly pořádný mokrý flek. Curry, který ještě chtěl v poslední sekundě zabránit ve střelbě Tonymu Arizovi, podklouzl a nekontrolovaně upadl. Bylo znát, že s jeho kolenem není něco v pořádku.


"Steph ještě chtěl hrát, Ale my mu to nedovolil. Byl velmi rozrušený, bylo to pro něj strašné," líčil dojmy z kabiny Warriors trenér Stephen Kerr.


Zápas tak pro superstar skončil s klaksonem druhé čtvrtiny. Curryho Houston do té doby dobře bránil, dovolil mu dát jen šest bodů. Ale i proto, že basketbalový fantom si dával pozor na poraněný kotník.


Curry nakonec tedy jen žasnul nad tím, jak to jeho parťáci v závěru zvládli. "Uklouzl jsem, upadl jsem, jsem zraněný. Ale můj tým hrál úžasně. Konec." To prý byla Curryho slova na dotazy novinářů. Jak to bude dál, tedy neví ani on sám.


Hala v Houstonu ale byla také podrobena kritice. Zdá se, že v Toyota Areně měli v noci problémy s klimatizací a na palubovce se srážela vlhkost. Chvíli před tím, než uklouzl Motiejunas, zradila podlaha a nohy při smeči Andreho Iguodalu. Curryho pád následoval poté. Během pouhých pěti sekund se váleli na zemi hned tři hráči.
 

 

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:50 00:40

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)

   00:40

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

   01:35

   Infinite Trail

   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Atlanta United FC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 23:35 01:15

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   01:15

   UFC Countdown: Cormier vs. Miocic 2

   02:05

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Sportovní originaly - 180 s Raymondem van Barneveldem 2

   13:25

   UFC Ultimate knockouts (1)

Celý Program