Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

hokej Tajuplná odpověď

Bude hrát Jágr v extralize? Slavná 68 odpověděla po svém!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Má zamotanou hlavu. Na první pohled se zdá, že když s Kladnem postoupil do extraligy, bude slavit. Jaromír Jágr ale přemýšlí jinak. Ví, že z pozice majitele klubu je to jiné, než jen z pozice hráče. Legendární český hokejista taky po 10. kole baráže o extraligu, ve kterém středočeský klub vyhrál v Českých Budějovicích 4:2, naznačil, jestli se na ledě představí i v příští sezoně.

V pátek večer předvedl one man show. Svými čtyřmi brankami prakticky rozhodl zápas. Po utkání v hloučku novinářů bavil svým obvyklým humorem. „Vy jste nečekali, že budu nejlepším střelcem baráže? Já jo! Já jsem v to věřil,“ smál se zarostlý Jágr.

Pak ale zabrouzdal i do vážnějších témat. Třeba k tomu, jestli bude příští sezonu hrát v extralize. „Uvidíme. Nic neslibuju, ani neříkám, že ne. Záleží, jak se budu cítit, jaké budeme mít mužstvo a jak se nám bude dařit,“ odpověděl tajemně.

„Abych byl upřímný, poslední dny jsem přemýšlel, co dál. Jedna věc je se do extraligy dostat, druhá pak v ní sezonu odehrát důstojně. Jako majitel už musím přemýšlet jinak než hokejisté. Hrozně rád bych se věnoval jenom hokeji, ale to nejde. V mojí hlavě toho šrotuje mnohem víc než u hokejistů,“ dodala slavná 68.

Zatím není jisté ani to, jestli se objeví v sestavě Kladna i v dalších dvou zápasech baráže. Kladnu už totiž o nic nejde, takže je nasnadě, že duely proti Chomutovu a v Pardubicích Jágr vynechá.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto3)

   09:50

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto GP)

   11:05

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto3)

   12:15

   KITE LIFE (5)

   12:30

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: New England Revolution - Real Salt Lake

   10:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:15

   Cyklomagazín (4)

   11:25

   Běhej Lesy – Boletice

   11:40

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   13:25

   Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

Celý Program