Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

hokej Tajuplná odpověď

Bude hrát Jágr v extralize? Slavná 68 odpověděla po svém!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Má zamotanou hlavu. Na první pohled se zdá, že když s Kladnem postoupil do extraligy, bude slavit. Jaromír Jágr ale přemýšlí jinak. Ví, že z pozice majitele klubu je to jiné, než jen z pozice hráče. Legendární český hokejista taky po 10. kole baráže o extraligu, ve kterém středočeský klub vyhrál v Českých Budějovicích 4:2, naznačil, jestli se na ledě představí i v příští sezoně.

V pátek večer předvedl one man show. Svými čtyřmi brankami prakticky rozhodl zápas. Po utkání v hloučku novinářů bavil svým obvyklým humorem. „Vy jste nečekali, že budu nejlepším střelcem baráže? Já jo! Já jsem v to věřil,“ smál se zarostlý Jágr.

Pak ale zabrouzdal i do vážnějších témat. Třeba k tomu, jestli bude příští sezonu hrát v extralize. „Uvidíme. Nic neslibuju, ani neříkám, že ne. Záleží, jak se budu cítit, jaké budeme mít mužstvo a jak se nám bude dařit,“ odpověděl tajemně.

„Abych byl upřímný, poslední dny jsem přemýšlel, co dál. Jedna věc je se do extraligy dostat, druhá pak v ní sezonu odehrát důstojně. Jako majitel už musím přemýšlet jinak než hokejisté. Hrozně rád bych se věnoval jenom hokeji, ale to nejde. V mojí hlavě toho šrotuje mnohem víc než u hokejistů,“ dodala slavná 68.

Zatím není jisté ani to, jestli se objeví v sestavě Kladna i v dalších dvou zápasech baráže. Kladnu už totiž o nic nejde, takže je nasnadě, že duely proti Chomutovu a v Pardubicích Jágr vynechá.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 15:00 15:30

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

Celý Program