Bucks vyhráli i bez Antetokounmpa, Philadelphii se vrátil Embiid

Joel Embiid
4.4. 2021 7:39

Jrue Holiday ukázal, že Milwaukee Bucks nestojí na jediném basketbalistovi Giannisi Antetokounmpovi a při jeho zranění ho perfektně nahradil. To Philadelphii se po zranění vrátil Joel Embiid a ihned svému týmu pomohl k výhře 24 body.

Milwaukee Bucks nastoupili v Sacramentu bez své největší hvězdy. Giannise Antetokounmpa do hry nepustilo zraněné koleno, ale jeho spoluhráči to bez něj zvládli.

Ve vyrovnaném utkání většinu času vedli Bucks, ale museli se strachovat do posledních sekund, zvítězili totiž o pouhý bod.

Antetokounmpovy role lídra se skvěle zhostil Jrue Holiday, jenž za 37 minut na paluovce nasbíral 33 bodů, 7 doskoků a 11 asistencí.

Roli naprostého favorita zvládla Philadelphia v domácím prostředí proti nejhoršímu celku ligy, Minnesotě. Dalším důvodem k radosti byl návrat Joela Embiida, který k výhře pomohl 24 body a 8 doskoky.

76ers svého soupeře pustili do vedení pouze v první čtvrtině, od té doby se drželi vpředu a zvítězili o devět bodů. Tato výhra je posunula na první místo Východní konference. Stejnou bilanci 34-15 má také Brooklyn.