Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.7. 2018 17:53
fotbal přestupy po šampionátu

Real má náhradu za Ronalda. A Chelsea na tom má dost vydělat!

Eden Hazard
Zdroj: Profimedia

Real Madrid už se rozloučil s Cristianem Ronaldem, ale chystá se náhrada. Novou posilou Bílého baletu by se měl stát Eden Hazard. Bronzový kapitán belgické reprezentace se již v předchozích rozhovorech zmiňoval, že by mu změna prostředí nevadila.

 

 

Real Madrid už se rozloužil s Cristianem Ronaldem, ale chystá se náhrada. Novou posilou Bílého baletu by se měl stát Eden Hazard. Bronzový kapitán belgické reprezentace se již v předchozích rozhovorech zmiňoval, že by mu změna prostředí nevadila.


Hazard dlouhých šest let působil jako záložník v londýnském klubu Chelsea a proto podle něj nastal čas na změnu. Po odchodu Cristiana Ronalda by tak mohl španělský tým doplnit chybějící místo právě Hazardem.


Když Chelsea Belgičana v roce 2012 kupovala od francouzkého klubu Lille, zaplatila za něj přes 30 milionů euro. Nyní se spekuluje dokonce o astronomické částce 225 milionů euro (5,8 miliardy korun).


Pokud by se tato spekulace potvrdila, šlo by o historický přestup. Dvakrát dražší než v případě Cristiana Ronalda. Ten putoval začátkem července do Juventusu za 100 milionů eur.


O velkých sympatiích Hazarda s klubem Real Madrid se již dlouhou dobu ví. Hráč sám přiznává a otevřeně hovoří, že v Realu by se mu velmi líbilo. Navíc se do hry vložil i Thibault Courtois, který v průběhu MS naznačil, že by svého parťáka při přestupu rád následoval.

 

mkf TN.cz