Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.2. 2018 20:13
Nebojí se toho Šaty dolů!

Nestyda! Řádila s Rooneym, teď se svlékla na veřejnosti!

Laura Simpson
Zdroj: Instagram

Málem zničila manželství anglického fotbalisty Waynea Rooneyho, pověst lehké a prostopášné ženy jí však ani trochu nevadí. Nestydatá Angličanka Laura Simpsonová si nabytou slávu naopak náležité užívá a dělá všechno, aby v povědomí lidí zůstala. Teď třeba na ulici ukázala odhalené ňadro!

Útočník Evertonu Wayne Rooney je sice skvělý fotbalista, ale také pěkné kvítko. Svou manželku Coleen zná už od střední školy a má s ní tři krásné děti, už několikrát na něj ale prasklo, že jí byl nevěrný.

Po několika týdnech tiché domácnosti mu však Coleen pokaždé odpustila. A stejné to bylo i po jeho nejnovější aféře, kdy se autem rozjel na opuštěné místo, aby se oddával sexuálním hrátkám s vnadnou spolujezdkyní Laurou Simpsonou. Ronney ovšem řídil opilý, takže jeho choutky uťala včas policie a další průšvih byl na světě.

16

GALERIE: Laura Simpson

Zdroj: profimedia.cz

Laura Simpson

Hodnocení:


Ovšem průšvih pouze pro Rooneyho. Z povolné zlatokopky Simpsonové se přes noc rázem stala "celebrita", která by svou nečekaně získanou slávu ráda udržela na co nejdelší dobu.

Svědčí o tom i její nejnovější snímky na Instagramu, kde pózuje s odhaleným ňadrem naplněným silikony a celému světu ukazuje kallhotky.

Co asi na tyhle fotky říká nevěrník Rooney? A hlavně jeho už tolikrát zostuzená žena Coleen? 

fre TN.cz