pekelně rychlá

Britney Spears pokořila sprinterský rekord Usaina Bolta! Nebo snad ne?

Britney Spears se pochlubila rekordem. Překonala i Usaina Bolta
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz
Richard Wagner
Richard Wagner
Publikováno 27. 3. 2020
Téma:

Neuvěřitelný sportovní výkon! Populární zpěvačka Britney Spears (38) zlomila snad všechny hranice! Sprint na vzdálenost 100 metrů uběhla skoro o čtyři vteřiny rychleji než nejrychlejší muž planety Usain Bolt (33)!

Sportovním světem doslova otřásl senzační příspěvek jedné z ikony světového showbyznysu. Britney Spears na svůj instagram uveřejnila screenshot (fotka obrazovky) z telefonu, kde se na stopkách zastavil čas na hodnotě 5,97!

 

Stále Vám to nepřijde světoborné? Známá zpěvačka doplnila také komentář, že jí konečně vyšlo uběhnout stometrovou trať pod šest vteřin. S přihlédnutím k tomu, že oficiální světový rekord na této trati drží Usain Bolt, který na aletickém šampionátu v Berlíně v roce 2009 proletěl stovkou za "trapných" 9,58, byl jeho rekord překonán hned několikrát.

Jamajský rekordman oslavil na atletickém mistrovství světa teprve 23. narozeniny a byl na vrcholu výkonnosti. Britney ve stejném roce přišla na hudební trh s písní "3" a vydala už své druhé album největších hitů.

 

"Rekordního běhu" dosáhla až ve sportovně pokorčilém věku, kdy většina profesionálů či amatérů končí své různě úspěšné kariéry a začínají se věnovat jiným činnostem.

Zdá se Vám to tedy také jako utopie, aby osmatřicetiletá zpěvačka překonala rekord profesionálního sprintera? Zdání máte správné. Popová hvězda si totiž ze svých fanoušků parádně vystřelila!

 

Instagramový příspěvek posléze smazala a v dalším videu, kde už se věnovala módě, připomněla, že si dělala srandu. Škoda, kdyby to byla pravda, mohli jsme se dočkat senzace třeba na čerstvě odložených olympijských hrách v Tokiu.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   18:25 20:30
   20:30

   Major League Soccer Highlights (7)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program