NBA2K Sundays

Courtois prohrál podruhé v řadě, nestačil na basketbalistu Clevelandu

Richard Wagner
Richard Wagner
3.5. 2020 20:30
Téma:
NBA

Čekalo se až do pátého dílu, kdy Thibaut Courtois našel prvního přemožitele. Porazil jej John Collins z Atlanty. Nyní chtěl naskočit na novou vítěznou šňůru, ale basketbalista Larry Nance jr. mu uštědřil další prohru.

Nový projekt basketbalové NBA s názvem neděle s Thibautem Courtoisem nahrazuje nedělní evropský zápas týdne, který se kvůli pandemii koronaviru nemůže uskutečnit.

Místo toho tak basketbalová NBA spustila zmíněný projekt, ve kterém figuruje belgický fotbalový brankář ve službách Realu Madrid Thibaut Courtois, jenž vyzývá soupeře z různých sportovních odvětvích ve videohře NBA 2K20.

 

Courtois nejprve čelil svým fotbalovým kolegům, se kterými neměl tak velké potíže a dvakrát s Milwaukee Bucks a jednou s Houstonem Rockets v klidu zvítězil.

Radost si připsal i proti prvnímu basketbalovému profíkovi. Na Willyho Hernangoméze vytáhl Atlantu Hawks a znovu slavil úspěch. Naposledy si vzal pod taktovku Chicago Bulls a poprvé narazil, když je přetlačil zmíněný Collins s virtuálním týmem Lakers. 

 

V šestém dílu NBA 2K Sundays with Thibaout Courtois se belgický brankář utkal ve virtuálním basketbalu s Larry Nancem jr. aktivním hráčem Clevelandu Cavaliers. Nance na sebe například prozradil, že je fanouškem Chelsea, když před zápasem ukázal, že má u sebe její šálu.

Po první čtvrtině byl ve vedení Nance, avšak o pouhé tři body. Za druhou část svůj náskok zvýšil o další jeden bod. Třetí čtvrtina znamenala vyrovnání skóre a v jejím závěru se do vedení o dvoubodový koš dostal opět basketbalista. Rozhodující tak byla až poslední část. V ní si Američan vytvořil rozhodující náskok a zvítězil poměrem 68:56. Courtois tak po čtyřech výhrách zaznamenal druhou porážku za sebou.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Wasps - Leicester Tigers

   14:55 16:35
   16:35

   RunTour - Brno

   16:45

   Fotbal: Lille OSC - Cesta na vrchol

   17:15

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen

   18:40

   NHL News

   18:55

   Házená: Bergischer HC - Rhein-Neckar Löwen

 • Nova Sport 2

  • Bellator 260: Lima vs. Amasov

   13:00 16:35
   16:35

   FIA Karting Championship 2021 (2)

   17:00

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

   18:45

   Nymburska jízda Ligou mistrů

   19:00

   Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

   19:30

   F3 Asian Championship - Season Wrap - up 2021

Celý program