NBA2K Sundays

Courtois prohrál podruhé v řadě, nestačil na basketbalistu Clevelandu

Richard Wagner
Richard Wagner
3.5. 2020 20:30
Téma:
NBA

Čekalo se až do pátého dílu, kdy Thibaut Courtois našel prvního přemožitele. Porazil jej John Collins z Atlanty. Nyní chtěl naskočit na novou vítěznou šňůru, ale basketbalista Larry Nance jr. mu uštědřil další prohru.

Nový projekt basketbalové NBA s názvem neděle s Thibautem Courtoisem nahrazuje nedělní evropský zápas týdne, který se kvůli pandemii koronaviru nemůže uskutečnit.

Místo toho tak basketbalová NBA spustila zmíněný projekt, ve kterém figuruje belgický fotbalový brankář ve službách Realu Madrid Thibaut Courtois, jenž vyzývá soupeře z různých sportovních odvětvích ve videohře NBA 2K20.

 

Courtois nejprve čelil svým fotbalovým kolegům, se kterými neměl tak velké potíže a dvakrát s Milwaukee Bucks a jednou s Houstonem Rockets v klidu zvítězil.

Radost si připsal i proti prvnímu basketbalovému profíkovi. Na Willyho Hernangoméze vytáhl Atlantu Hawks a znovu slavil úspěch. Naposledy si vzal pod taktovku Chicago Bulls a poprvé narazil, když je přetlačil zmíněný Collins s virtuálním týmem Lakers. 

 

V šestém dílu NBA 2K Sundays with Thibaout Courtois se belgický brankář utkal ve virtuálním basketbalu s Larry Nancem jr. aktivním hráčem Clevelandu Cavaliers. Nance na sebe například prozradil, že je fanouškem Chelsea, když před zápasem ukázal, že má u sebe její šálu.

Po první čtvrtině byl ve vedení Nance, avšak o pouhé tři body. Za druhou část svůj náskok zvýšil o další jeden bod. Třetí čtvrtina znamenala vyrovnání skóre a v jejím závěru se do vedení o dvoubodový koš dostal opět basketbalista. Rozhodující tak byla až poslední část. V ní si Američan vytvořil rozhodující náskok a zvítězil poměrem 68:56. Courtois tak po čtyřech výhrách zaznamenal druhou porážku za sebou.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Dallas Stars - Florida Panthers

   20:05 23:00
   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   Granada CF - Manchester United FC

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

   03:45

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   20:55 23:00
   23:00

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel

   00:30

   Fotbal: SSV Jahn Regensburg - SV Werder Bremen

   02:10

   Racing magazine (1)

   02:35

   NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Fotbal: FC Metz - Lille OSC

Celý program