Poslední díl! Courtois se rozloučil výhrou, rozhodla poslední čtvrtina

Václav Trousil
24.5. 2020 21:51
NBA

Projekt NBA 2K20 Sundays with Thibaut Courtois se dostal do svého finiše. V posledním osmém díle vyzval belgický brankář jezdce F1 Pierra Gaslyho a bylo to pořádné drama, které rozhodla až poslední čtvrtina. V něm ukázal Courtois lepší koncovku a vyhrál 76:70.

Gólman Realu Madrid si ve videohře NBA 20 vybral opět Washington Wizards, Gasly si zase zvolil Los Angeles Lakers. Courtois zatím absolvoval sedm zápasů a pět z nich vyhrál.

V osmém a posledním utkání sice od začátku vedl, pak ale jeho soupeř zabral, čemuž mu pomohlo také duo jeho virtuálních borců LeBron James a Anthony Davis. O osudu zápasu tak musela rozhodnout poslední čtvrtina, kterou však lépe zvládl belgický gólman a zvítězil 76:70.

Basketbalová NBA se snažila během pandemie koronaviru přinášet lidem radost alespoň prostřednictvím virtuálního basketbalu. Zmíněný projekt nahradil tradiční evropský zápas týdne, který jste mohli sledovat na obrazovkách televize Nova.