Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.9. 2015 16:11
frajer další střelecký koncert

Božský Cristiano! Má další gólový rekord a je blízko bájné mety

Cristiano Ronaldo má rekord Ligy mistrů - 3
Zdroj: profimedia.cz
Cristiano Ronaldo má rekord Ligy mistrů

Dva zápasy, osm gólů. Cristiano Ronaldo má zkrátka formu jako hrom! Po pěti gólech ve španělské lize si střeleckou slinu přenesl i do Ligy mistrů. Byl to právě hvězdný Portugalec, kdo rozhodl o úspěšném vstupu Realu Madrid do milionářské soutěže. "Bílý balet" rozstřílel Šachtar Doněck 4:0, z toho tři góly zařídil právě Ronaldo.

Po závěrečném hvizdu měl hned trojnásobnou radost. Kromě hladkého vítězství a zisku tří bodů mohou Ronalda těšit také fakt, že po dalším střeleckém koncertu se s 80 góly osamostatnil na čele historické tabulky kanonýrů Ligy mistrů.


"Věděl jsem, že by mohl přijít, ale tlak jsem kvůli tomu necítil. Nebudu ale lhát, samozřejmě mám velkou radost z gólů a rekordů. Jsem hrdý, že jsem v téhle pozici, hodně mi pomohl tým," přiznal portugalský reprezentant, který vede pořadí nejlepších střelců o tři trefy před Lionelem Messim z Barcelony.


15

GALERIE: Cristiano Ronaldo má rekord Ligy mistrů

Zdroj: profimedia.cz

Cristiano Ronaldo má rekord Ligy mistrů - 5

Hodnocení:


Přitom vstup do sezony trojnásobnému držiteli Zlatého míče příliš nevydařil. Nedat ve dvou zápasech ani jeden gól, to není u Ronalda zrovna častý jev. Když se ale začínaly objevovat první kritiky, přišel s jasnou odpovědí - pěti góly do sítě Espaňolu v La Lize! A teď přidal navrch hattrick."Mým cílem je hrát dobře po celou sezonu a věřím, že moje góly pomohou týmu k výhrám a trofejím. Cítím se dobře, cítím sebevědomí a chci takhle pokračovat,"
dodal Ronaldo. "Je nejlepším hráčem na světě a zopakuji to klidně pokaždé, když se mě zeptáte," chválil svého svěřence kouč Realu Rafael Benítez.
 


A ještě jedna věc stojí za zmínku. Jen jediná trefa chybí fotbalová superstar k pokořená mety 500 gólů v profesionální kariéře! Ve 30 letech více než slušný počin.
 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Rychlá kola (4)

   00:30

   Czech rally 2019 (1)

   01:05

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 22:00 22:50

   UFC Unleashed (2)

   22:50

   Element (385)

   23:00

   Natural Track Luge - World Championship

   23:35

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   02:00

   RunTour – České Budějovice

   02:15

   Valencia CF - Villarreal CF

Celý Program