Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

frajer další střelecký koncert

Božský Cristiano! Má další gólový rekord a je blízko bájné mety

Cristiano Ronaldo má rekord Ligy mistrů - 3
Zdroj: profimedia.cz
Cristiano Ronaldo má rekord Ligy mistrů

Dva zápasy, osm gólů. Cristiano Ronaldo má zkrátka formu jako hrom! Po pěti gólech ve španělské lize si střeleckou slinu přenesl i do Ligy mistrů. Byl to právě hvězdný Portugalec, kdo rozhodl o úspěšném vstupu Realu Madrid do milionářské soutěže. "Bílý balet" rozstřílel Šachtar Doněck 4:0, z toho tři góly zařídil právě Ronaldo.

Po závěrečném hvizdu měl hned trojnásobnou radost. Kromě hladkého vítězství a zisku tří bodů mohou Ronalda těšit také fakt, že po dalším střeleckém koncertu se s 80 góly osamostatnil na čele historické tabulky kanonýrů Ligy mistrů.


"Věděl jsem, že by mohl přijít, ale tlak jsem kvůli tomu necítil. Nebudu ale lhát, samozřejmě mám velkou radost z gólů a rekordů. Jsem hrdý, že jsem v téhle pozici, hodně mi pomohl tým," přiznal portugalský reprezentant, který vede pořadí nejlepších střelců o tři trefy před Lionelem Messim z Barcelony.


15

GALERIE: Cristiano Ronaldo má rekord Ligy mistrů

Zdroj: profimedia.cz

Cristiano Ronaldo má rekord Ligy mistrů - 5

Hodnocení:


Přitom vstup do sezony trojnásobnému držiteli Zlatého míče příliš nevydařil. Nedat ve dvou zápasech ani jeden gól, to není u Ronalda zrovna častý jev. Když se ale začínaly objevovat první kritiky, přišel s jasnou odpovědí - pěti góly do sítě Espaňolu v La Lize! A teď přidal navrch hattrick."Mým cílem je hrát dobře po celou sezonu a věřím, že moje góly pomohou týmu k výhrám a trofejím. Cítím se dobře, cítím sebevědomí a chci takhle pokračovat,"
dodal Ronaldo. "Je nejlepším hráčem na světě a zopakuji to klidně pokaždé, když se mě zeptáte," chválil svého svěřence kouč Realu Rafael Benítez.
 


A ještě jedna věc stojí za zmínku. Jen jediná trefa chybí fotbalová superstar k pokořená mety 500 gólů v profesionální kariéře! Ve 30 letech více než slušný počin.
 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:05 04:00

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:25

   Cape Epic 2019 - Best of men

   10:50

   Spartan race – Dolní Morava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:15

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   13:35

   Carabao Cup 2019

   14:05

   DFB Pokal 2019

Celý Program