Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 10. 2017
Box Galavečer

Boxerská show už dnes: Joshua znovu vyprodal stadion v Británii!

Anthony Joshua
Zdroj: Profimedia

Fanoušky boxu čeká další bitva o titul profesionálního mistra světa v těžké váze. Knokautová mašina, Brit Anthony Joshua, nastoupí proti Kamerunci Carlosu Takamovi. Velkou boxerskou show můžete sledovat už dnes večer na Nova Sport 1 a Voyo.

Mašina na knokauty, dvoumetrová hora svalů - to je Anthony Joshua. V profesionálním ringu ho ještě nikdo neporazil. Je to mistr světa, který zničil i legendárního Vladimira Klička. Teď poměří síly s Kameruncem, který má i francouzský pas, Carlosem Takamem. Rozdělit si mají přes 570 miliónů korun.

 

 

"Není to jen tak nějaká náhrada na poslední chvíli. On se mnou chtěl boxovat už dávno. Myslí si asi, že by mě mohl porazit," řekl Anthony Joshua. "Speciálně pro tenhle zápas jsem naprosto změnil styl tréninku. Jsem skvěle připraven a opravdu věřím, že vyhraji," nechal se slyšet Carlos Takam.

 

 

Lístek v Cardiffu stojí v přepočtu i šedesát tisíc korun, přesto je vyprodáno. Souboj bude na místě sledovat zhruba 78 tisíc nadšenců. Ale není se čemu divit, jde přece o představení, ve kterém bude hrát hlavní roli Anthony Joshua. I když byl před lety zatčen za držení drog, stal se miláčkem Británie.

 

Boxerská show roku začíná v sobotu v 19:00 na Voyo. Hlavní zápasy pak ve 21:45 na Nova Sport 1.

lju TN.cz