Aktualizováno 4.8. 2016 17:25
nova sport vysíláme živě

BOMBA! Další zápas Viktora Pešty v UFC uvídíte živě na Nova Sport 2

Viktor Pesta
Zdroj: facebook.com

I když není zápas jediného českého zástupce v nejprestižnější MMA organizaci světa na hlavní kartě, NOVA Sport 2 odvysílá jeho duel s Polákem Tyburou v přímém přenosu! Sledujte NOVA Sport 2 a VOYO tři hodiny po sobotní půlnoci!

V celé její historii zatím Česká republika vyslala do UFC, nejprestižnější MMA organizace světa, dva zápasníky. Po Karlosi Vémolovi, jenž se v roce 2010 stal tuzemským průkopníkem mezi elitou, převzal otěže Viktor Pešta.

 

 

A právě příbramského rodáka čeká v neděli nad ránem čtvrtý zápas ve slavné osmihranné kleci. V rámci galavečera UFC Fight Night: Rodríguez vs. Caceres se v těžké váze postaví Poláku Marcinu Tyburovi. Peštův zápas i celý galavečer vysílá živě v neděli od 3:00 NOVA Sport 2.

 

Šestadvacetiletý Pešta má zatím mezi profesionály skvělou bilanci 10-2, když jediné dvě prohry přišly právě v UFC, kde podlehl nejprve Ruslanu Magomedovovi a také aktuálně 12. nejlepšímu zápasníkovi těžké váhy Derricku Lewisovi. I když Pešta na vítězství nedosáhl, v obou zápasech předvedl velice kvalitní výkon, navíc proti soupeřům, kteří od jejich vzájemného souboje nepoznali hořkost porážky a ještě se dokázali vyšvihnout mezi TOP 20 zápasníků této divize.

 

Nyní Peštu, který se na zápas připravoval v jednom z nejlepších amerických týmů Blackzilians, čeká o čtyři roky starší Polák Marcin Tybura. Pro něj to v neděli bude teprve druhý zápas v UFC. Ve svém debutu podlehl v dubnu Timothy Johnsonovi. Proti Viktorovi tak bude bojovat o své první vítězství mezi zápasnickou smetánkou. Oba borci jsou specialisté na boj na zemi, a tak se dá očekávat velmi vyrovnaná taktická bitva s nejasným koncem.

 

V hlavním zápase večera se představí dva velmi neortodoxní zápasníci, kteří vynikají nenapodobitelným stylem boje s prvky akrobacie. Fanoušci se tak mohou těšit na nezvyklé techniky, nečekané kombinace úderů a ekvilibristických kopů.


Celý galavečer, včetně zápasu českého želízka v ohni Viktora Pešty, odvysílá v neděli od 3:00 NOVA Sport 2 a videoportál VOYO. Přímý přenos komentují Michal Petrgál a Josef Čepela.

hrc TN.cz