Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

borec zpověď celebrity

Boltovo přiznání: Žil jsem rychleji, než běhal. Jak to má s tetováním?

Usain Bolt
Zdroj: Profimedia
Usain Bolt

Co dělá Usain Bolt, když už nezávodí? Pravda, zkoušel to s fotbalem, ale dali mu najevo, že není šance, aby se prosadil mezi profíky. Jamajská sportovní celebrita prozradila pro L´Equipe pár věcí ze svého soukromí a také to, kam směřuje svůj život.

Bolt a sport? Jak jinak. Jenže v poslední době je to prý jinak. Věčně aktivní sprinter se rozhodl, že je potřeba dát si pauzu. 

„Je mi dvaatřicet a přes půlku života jsem byl v jednom kole. Zjistil jsem, že jsem žil mpžná ještě rychleji, než jsem běhal. Je čas zvolnit a přiznám se, že má nejoblíbenější práce je lenošení,“ vyprávěl pro magazín L´Equipe. Prý snad díky tomu zase za nějaký čas najde vášeň pro sport.

Usain Bolt
Zdroj: Profimedia Usain Bolt

Nějak významně prý nesleduje ani atletiku, která byla jeho světem. „Máte pravdu, nesleduji ji vlastně tak, jak bych chtěl. Byl jsem zaneprázdněný, věčně na cestách. Ale pořád jsem v kontaktu s lidmi z prostředí atletiky, kteří mi říkají, co se děje,“ vyprávěl.


Na mistrovství světa do Dauhá ale prý zase vyrazí: „Oslovili mě, že bych mohl dělat poradce. Ale mě spíš láká dívat se na tu akci zpovzdálí. Pozorovat, vnímat to napětí, které tam je. Zjistit, jestli je to stejné, jako když jsem byl uvnitř dění. Ale ještě víc se těším do Tokia na olympiádu. Chci jít na jiné sporty. Bylo mi líto, že jsem to v minulosti nestíhal.“

14

GALERIE: Usain Bolt si zahrál fotbal na slavném Old Trafford

Zdroj: Profimedia

Usain Bolt

Hodnocení:


A ještě na jednu zajímavou věc se stočila řeč. Víte proč Usain Bolt nemá žádné tetování, když jeho generace na extravaganci doslova ulétala? „Za to vděčím svému tátovi. Takové věci mi zakazoval. A ani mě piercingy nebo tetování nepřišlo ve dvaceti letech nějak vzrušující. Navíc, upřímně řečeno, víte jak divně vypadá tetování na černé kůži?...“

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:20 15:00

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - Colorado Rapids

   15:00

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   15:30

   The Boodles 2019

   16:30

   Element (390)

   16:45

   The Boodles 2019

   17:50

   NBA – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 13:20 14:20

   Evropská liga 2019

   14:20

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   14:35

   World Cup of Pool 2019

   18:30

   Cape Epic 2019 - Best of men

   19:00

   Běhej lesy – Vysočina

   19:15

   Spartan race – Dolní Morava

Celý Program