Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 5. 2018
fotbal Dočká se angažmá?

Bolt sen být fotbalistou nevzdává! S kým trénuje tentokrát?

Usain Bolt
Zdroj: profimedia.cz

Stal se žijící legendou atletiky, ale pořád nemá dost! Teď by chtěl jamajský běžec Usain Bolt prorazit i ve světě fotbalu a rozhodně pro to dělá maximum. Smlouvy od Borussie Dortmund se sice nedočkal, nyní by ale rád zabojoval o kontrakt na severu Evropy.

Představte si situaci, že coby fotbalista přijdete normálně na trénink a v kabině na vás náhle vybafne...Usain Bolt! Tak přesně to se stalo hráčům norského Strömsgodsetu, když dorazili do šatny a viděli tam stát nejlepšího sprintera všech dob.

Bolt ale nepřišel jen na pokec či rozdávání podpisů. Naopak si vzal rozlišovák a kvapem běžel na hřiště, kde si potrénoval s týmem. 

Usain Bolt
Zdroj: profimedia.cz

"Hráčům jsme řekli jen to, že na zkoušku přijde jeden hodně rychlý hráč. Jméno jsme však neprozradili. Když pak kluci viděli Bolta, byli samozřejmě v šoku," usmál se sportovní ředitel norského klubu Jorstein Flo.

Testování osminásobného olympijského běžce ale není žádný vtip. Je to zcela seriózní další pokus slavného rychlíka, jak i ve 31 letech získat nějaké výrazné fotbalové angažmá.


Námluvy s Manchesterem United či Borussií Dortmund byly spíše utopií, ve Strömsgodsetu by to ale možná klapnout mohlo. Vždyť tým je v norské lize až dvanáctý, navíc bez velkých hvězd v kádru...

 

fre TN.cz