Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 8. 2018
výzva australská liga

Bolt nastupuje: Tým australské ligy oznámil nejnovější dohodu!

Usain Bolt a dres CC Mariners
Zdroj: Twitter
Usain Bolt a dres CC Mariners

Usain Bolt je připraven k tréninku a bude chtít stihnout start australské fotbalové ligy. Tým Central Coast Mariners oznámil, že jamajský sprinter se zapojí do přípravy týmu před novou sezonou!

Aktuální dohoda mezi Central Coast Mariners a Boltem sice nezaručuje profesionální kontrakt fotbalisty, ale umožňuje osminásobnému vítězi olympiády příležitost dosáhnout snu, hrát fotbal profesionálně.

Bolt už si zkusil tréninky s Borussií Dortmund, jihoafrickým celkem Mamelodi Sundowns i norským Strømsgodsetem. Nyní se připojí k Central Coast Mariners, kde například hrával před odchodem do Premier League kapitán australské reprezentace Mile Jedinak.

Mile Jedinak
Zdroj: Profimedia Mile Jedinak

"Jsem nadšený šancí, kterou v Austrálii dostávám. Chtěl bych poděkovat majiteli i vedení Central Coast Mariners za to, že mi tuto příležitost dali," nechal se slyšet bývalý jamajský sprinter.


„Je to můj sen, hrát profesionálně fotbal a vím, že to bude vyžadovat hodně tvrdé práce a tréninku, aby se dostal na úroveň potřebnou hraní A-League,“ dodal.
 

"Vždycky říkám, že všechno je možné a nemyslím na limity. Těším se na novou výzvu," řekl Bolt. První kolo australské A-League je naplánované na 19. října.

ram TN.cz