Hokejová extraliga

Jágr zařídil gólem výhru, Nestrašil skóroval hned při své premiéře 

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Téma:

Hokejisté Mladé Boleslavi se vezou na vítězné vlně a porazili Plzeň 4:1. Suverénní byl i obhájce titulu z Třince, který nedal šanci Hradci Králové a vyhrál 4:0. Dva body za výhru bere Kladno, které i díky gólu Jaromíra Jágra porazilo Olomouc v prodloužení 4:3.

Boleslav přijela do Plzně s bilancí pěti výher ze šesti zápasů a svoji skvělou formu potvrdila i na západu Čech. Plzeň šla do vedení ve 34. minutě, od té doby byl ale na hřišti jen jeden tým. Boleslav po 25 vteřinách vyrovnala a rozhodující branky si nechala na závěrečnou třetinu. V ní se postupně trefili Zbořil, Skalický a Šťastný a zařídili vítězství 4:1. Boleslav se tak dostala na třetí místo.


Suverénní byl i Třinec. Ten se prosadil už po 20 vteřinách, kdy Stránský tečoval střelu Rotha. V první třetině navýšil náskok ještě Adamský a Oceláři už vedení nepustili. Ve druhé části se navíc trefil Nestrašil, který si po návratu ze zámoří odbyl premiéru v domácí soutěži a v polovině zápasu stanovil konečné skóre Gernát.


Na vítězné vlně se veze i aktuální lídr z Liberce, který doma se Zlínem přidal pátou výhru v řadě. O třech bodech se rozhodlo prakticky hned v první třetině, ve které si Bílí tygři vypracovali tříbrankový náskok. 
 

Zlín sice dokázal na začátku druhé třetiny snížit, Liberec si ale náskok vzít nenechal a zápas dovedl k výsledku 6:4.
 

V minulém kole Kladno poprvé naplno bodovalo a vítěznou náladu si Rytíři přenesli do zápasu s Olomoucí. Kladno sice prohrávalo 0:3, pak ale k obratu zavelel Jaromír Jágr, který střelou zápěstím snížil na 1:3. Rytířům se do konce druhé třetiny podařilo vyrovnat a v prodloužení dokonal obrat Zikmund. 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • ATP Tour 250: Mallorca Championships

   19:35 21:20
   21:20

   Element (442)

   21:30

   Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

   21:55

   Parkurová Global Champions - Stockholm

   22:50

   NHL: TOP akce základní části

   23:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Házená: THW Kiel - TBV Lemgo Lippe

   18:55 20:40
   20:40

   Házená: GWD Minden - Eulen Ludwigshafen

   22:05

   NBA: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks

   00:05

   Element (442)

   00:20

   Rychlá kola (6)

   00:50

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

Celý program