nhl Video uvnitř článku

Bitka dvou tvrďáků: Řezali se minutu, mladík pak poděkoval

Milan Lucic a Kurtis Gabriel
Zdroj: Profimedia

Tomu zápasu nic nechybělo! Góly, emoce a pořádná bitka na úvod. V ní se představil ostřílený Milan Lucic, který se nechal vyzvat mladým Kurtisem Gabrielem. A byla to pořádná řežba, která trvala přes minutu!

Odhození hokejky, shození rukavic a pořádná férová bitka. Jev, který pomalu z NHL mizí. Sem tam se ale najdou tvrďáci, kteří se do sebe pořádně pustí a řežou se jak lvi. To byl i případ z úvodu zápasu mezi Edmontonem a New Jersey.


Běžela teprve čtvrtá minuta a Lucic se s Gabrielem postrkoval na brankovišti. Pětadvacetiletý útočník New Jersey si ale nevybral pro bitku lehký cíl. Lucic měří 191 centimetrů, váží 107 kilo a patří mezi největší tvrďáky ligy.


Rukavice šly rychle dolů a diváci se měli na co dívat. Bitka trvala neuvěřitelnou minutu a pět vteřin! Rána střídala ránu a ani jeden z tvrďáků nenechal svému sokovi nic zadarmo. Když ani po 65 sekundách neměla rvačka vítěze, oba ranaři toho nechali a užívali si aplausu ve stoje.


Oba poslušně odjeli na trestnou lavici a tam následovalo něco, co si zasloužilo opravdový respekt. Kurtis Gabriel o pět let staršímu protihráči za tvrdou a férovou rvačku upřímně poděkoval.

 

 


Devils nakonec na ledě Edmontonu zvítězili 6:3 a po sedmi prohrách konečně vyhráli. Mezi fanoušky nejpopulárnější hokejové ligy na světě se ale více mluví o jedné z nejlepších bitek v sezoně.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program