Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport boj o jaro

Bez opor, ale s vírou. Liberec se v Soluni popere o postup v EL

Zdroj: Nova Sport

Čeká je sice náročný úkol, ale vidina možnosti postupu do jarní fáze prestižní Evropské ligy a zisku prémie ve výši 30 milionů korun požene fotbalisty Liberce dopředu. Dobře ale vědí, že postup nemají jen ve vlastních rukou. Jestli se jim to podaří, sledujte už ve čtvrtek odpoledne na NOVA Sport 1 a VOYO.

"Liberecká" skupina je nebývale dramatická. Ve hře o postup totiž před posledními zápasy zůstává kompletní čtveřice týmů. Výchozí pozice Liberce sice není z těch nejkomfortnějších, ovšem zdaleka není vše ztracené. Se čtyřmi body ztrácí na čtvrté příčce tři body na dvojici Karabach a PAOK. Vede desetibodová Fiorentina.
 

K tomu, aby Severočeši ve čtvrtek slavili postup do jarní fáze a s tím spojený zisk prémie 30 milionů korun, potřebují dva základní předpoklady. Bezpodmínečně musí vyhrát na horké řecké půdě nad PAOK Soluň, navíc pak musí doufat, že v souběžně hraném střetnutí prohraje Karabach s Fiorentinou. První utkání proti Soluni prohrál na domácím stadionu 1:2.
 

Liberec sice do Řecka neodcestoval v kompletním složení, na palubě letadla nebyli Martin Latka a Milan Baroš ani dlouhodobě zraněný David Hovorka, nicméně víru do žil severočeského celku vlévá i aktuální forma Řeků, kteří třikrát po sobě prohráli a v tabulce tamní nejvyšší soutěže klesli na jedenáctou příčku.
 

Přímý přenos utkání mezi PAOK Soluň a Slovanem Liberec začíná předzápasovým studiem na NOVA Sport 1 a VOYO ve čtvrtek 8. prosince už v 16:30. V 18:50 pak program pokračuje tamtéž duelem mezi Viktorií Plzeň a vídeňskou Austrií.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:20

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   03:20

   Sportovní originály - 180 s Darylem Gurneym

   04:00

   Barcelona Spartan Race

   04:35

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 00:45 02:50

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

   02:50

   RunTour – Brno

   03:05

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   09:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

Celý Program