Tenis Prohrané finále

Běsnící Serena: Bombardovala rozhodčího, řekla mu, že je zloděj!

Serena Williamsová
Zdroj: Profimedia

Serena Williamsová se po mateřské dovolené vrátila na kurty ve velké formě. Na Wimbledonu se dostala až do finále a stejně tak i teď na US Open. Oba dva finálové duely však prohrála. Ten ve Flushing Meadows s Naomi Ósakaovou. Během utkání doslova běsnila, třískala raketou a nadávala rozhodčímu, kterého označila za zloděje.

Japonka s haitskými kořeny nedarovala Williamsové ani set. Zaslouženě si teprve dvacetiletá Ósakaová dokráčela pro vítězství na US Open a s tím se podstatně zkušenější Serena nemohla úplně vyrovnat.

 

 

Na internetu kolují videa a fotky, které zachycují to, jak se Serena Williamsová během zápasu prezentovala. Rozhodčí Carlos Ramos jí kvůli hysterickému chování musel několikrát napomínat. "Proč jsem mu řekla, že je zloděj? Protože mi vzal bod. Trval na tom, že jsem podváděla, i když to tak nebylo," vysvětlila nesportovní moment Williamsová na tiskové konferenci.

 

Williamsová své emoce stále nekrotila. Na kurtu rozmlátila raketu a dostala trestný fiftýn a pak i game. A jelikož i přesto mnozí fandili Sereně a při vyhlašování vítězů a předávání cen bučeli, emoce se dostavily i na druhé straně - Naomi Ósakaová místo radosti plakala – právě kvůli té nevlídné atmosféře.

 

 

V tu chvíli už ale Williamsová tušila, že tohle je přespříliš. "Prosím už nebučte, tahle chvíle patří Naomi, hrála dobře a zaslouží si titul," řekla Serena do davu.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NBA – akce měsíce

   11:15

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Telekom Baskets Bonn

 • Nova Sport 2

  • 01:00 01:50

   Magazín Evropské ligy (6)

   01:50

   Basketbal: Elan Béarnais - AEK

   03:35

   NHL: Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers

   09:00

   Basketbal: Peristeri winmasters - Gaziantep

   10:45

   NBA – akce měsíce

   11:00

   Házená: HC Erlangen - SC DHfK Leipzig

Celý Program