Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.7. 2015 16:23
příběh dojali i slavného fotbalistu

Táta se vzdal kariéry, aby uživil rodinu. Pomohl jim David Beckham

David Beckham
Zdroj: YouTube.com

Potkat svého idola a dostat dárek, který vám změní život. Tak to je sen snad každého z nás. Rodina Gonzalezová to zažila na vlastní kůži. David Beckham se objevil na prahu jejich dveří, aby jim předal šek, který obrátí jejich životy k lepšímu.

Bývalá fotbalová hvězda se zúčastnila nové americké televizní show "Knock knock live" Ryana Seacresta. Jedná se o pořad, kdy oblíbené osobnosti překvapují nic netušící americké rodiny a mění jim život. 

 

V jedné z epizod navštívil David Beckham rodinu Gonzalezových. Dozvěděl se, že otec Viktor byl profesionálním fotbalistou v Mexiku. Aby uživil rodinu, musel se svého snu vzdát a přijmout zaměstnání ve stavebnictví. Byl pracovně tak vytížený, že své nejbližší vídal pouze jednou za měsíc. 

 

David Beckham
Zdroj: YouTube.com

 

Beckham pochází z dělnického prostředí, a proto chtěl tvrdě pracující rodinu poznat. Když zaklepal na dveře, reakce členů rodiny ho téměř dojala. Všichni byli v šoku a zároveň plakali štěstím. Když se celá rodina trochu uklidnila, Beckham jim předal 7 iPhonů a šek na téměř 2,5 milionů korun. 

 

V tu chvíli se Gonzalezovým změnil život od základu. Konečně spolu budou moci trávit více času a nebudou muset otáčet každou minci. Peníze, které jim předal, jsou pro ně obrovským darem. 

 

Příběh rodiny fotbalovou legendu opravdu dojal: "Dát jim šek na téměř 100 tisíc dolarů...to byl neuvěřitelný zážitek. Mohli jste vidět, jak moc to pro ně znamená. Doslova to změní jejich život. Když se dívám na svůj život, měl jsem opravdu štěstí. Udělat něco takového pro rodinu, která tak těžce dřela a skutečně si to zaslouží, je opravdu úžasný pocit," přiznal dojatý fotbalista.

 

Ukázalo se, že David Beckham je opravdu chrakter se srdcem na správném  místě. 

 

TN.cz