Beal nasázel neuvěřitelných 60 bodů! Washington přesto prohrál

Skok Aleš
Aleš Skok
7.1. 2021 7:24

Bradley Beal odehrál skvělé noční utkání proti Philadelphii 76ers. Za Washington nasázel úžasných 60 bodů, ale nakonec mu to nebylo nic platné. Jeho tým prohrál 136:141. Neuspělo ani Chicago, které je stále bez Satoranského. To prohrálo v Sacramentu.

Zápas mezi Philadelphií a Washingtonem nabídl skvělou ofenzivní bitvu. Však k vidění bylo celkem 277 bodů! Úvod duelu byl vyrovnaný a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Nakonec po prvních 12 minutách vedli 76ers o devět bodů.

Od té doby si udržovali a případně navyšovali náskok. Však v jednu chvíli vedli až o 19 bodů! Nic platný nebyl ani úžasný výkon křídelníka Wizards Bradley Beala, který zapsal 60 bodů. Jeho tým padl 136:141.

Nedařilo se ani Chicagu, kterému stále chybí Tomáš Satoranský. V zápase se Sacramentem se Kings dostali ve druhé čtvrtině do 14 bodového vedení. To se ale Bulls podařilo zlikvidovat a ve třetí a čtvrté části dokonce chvilku vedlo. Nakonec ovšem padlo 124:128.

Obrovskou bitvu nabídl souboj Miami a Bostonu. Tam rozhodla střela pouhých 0,2 sekundy před koncem z rukou Paytona Pritcharda. Boston díky němu zvítězil 107:105.

Výsledky NBA:

Indiana Pacers - Houston Rockets 114:107 (35:30, 27:26, 28:31, 24:20)

Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 105:94 (15:23, 36:22, 32:19, 22:30)

Philadelphia 76ers - Washington Wizards 141:136 (33:24, 49,43, 34:39, 25:30)

Atlanta Hawks - Charlotte Hornets 94:102 (11:27, 29:32, 27:22, 27:21)

Miami Heat - Boston Celtics 105:107 (26:34, 19:19, 35:27, 25:27)

New York Knicks - Utah Jazz 112:100 (20:27, 24:29, 34:19, 34:25)

Milwaukee Bucks - Detroit Pistons 130:115 (44:33, 38:23, 26:26, 22:33)

New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 110:111 (34:26, 25:28, 19:34, 32:23)

Phoenix Suns - Toronto Raptors 123:115 (22:25, 36:29, 38:33, 27:28)

Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 101:108 (15:21, 36:31, 26:31, 24:25)

Sacramento Kings - Chicago Bulls 128:124 (28:25, 34:34, 31:34, 35:31)

• NHL: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

11:05 12:45